Seron Kołodziejczyk na targach ITM Polska

Seron

Lasery FiberCut oraz 5-osiowe centra obróbcze można zobaczyć na stoisku firmy Seron Kołodziejczyk podczas powoli kończących się już targów ITM Polska 2018.

FiberCut Seron

Seria laserów FiberCut firmy Seron to zaawansowane technologicznie maszyny ze źródłem lasera typu Fiber o wysokiej mocy. Służą do szybkiego, wysokojakościowego wycinania elementów z różnego rodzaju blach z dużą dokładnością i pełną powtarzalnością.

5-osiowe centrum obróbcze Seron

5-osiowe centra obróbcze Seron prezentują innowacyjną generację maszyn frezarskich. Te wysokowydajne maszyny frezujące przeznaczone są do obróbki brył przestrzennych. Solidna polska linia maszyn daje gwarancję, jak zapewnia producent, wieloletniej bezawaryjnej pracy.

Źródło: Seron Kołodziejczyk

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę