Skaner 3D Micron 3D green stereo 20-20 Mpix na targach ITM Industry Europe

Skaner 3D Micron 3D green 20-20 Mpix na targach ITM Smarttech

Targi ITM Industry Europe to wydarzenie skupiające się wokół światowych trendów zgodnych z ideą Przemysłu 4.0. Ich głównym tematem były innowacje wspierające rozwój firm, technologie przyszłości oraz maszyny reprezentujące najnowocześniejsze rozwiązania dla przemysłu.

W ramach wydarzenia mającego miejsce w dniach od 31.08 do 3.09 odbyły się targi 3D Solutions poświęcone rozwiązaniom w technologiach 3D dla przemysłu. Uczestnictwo firmy Smarttech w tym evencie było połączone z premierą  jej najnowszego produktu.

Skaner 3D Micron3D green stereo 20-20 Mpix to urządzenie o najwyższej rozdzielczości na rynku, przeznaczone do kontroli jakości i inżynierii odwrotnej. Każdego dnia targów odbywały się warsztaty, podczas których można było na własne oczy zobaczyć, w jaki sposób skaner może być wykorzystany w procesach produkcyjnych, oraz porozmawiać z inżynierami firmy. Poza prezentacją na żywo funkcji skanera 3D Smarttech oferował również możliwość skanowania przedmiotów dostarczonych przez uczestników.

Źródło: Smarttech

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę