Skompresowane bindy ręczników w rodzinie produktów Tork Xpress Multifold

Skompresowane bindy ręczników w rodzinie produktów Tork Tork

Tork, marka firmy Essity, wprowadza na rynek skompresowane ręczniki do rąk do systemu Tork Xpress Multifold. Dzięki 50% kompresji, w dozownikach mieści się dwa razy więcej ręczników, co umożliwia obsługę większej liczby gości pomiędzy kolejnymi uzupełnieniami wkładów.

Wykorzystana w procesie produkcyjnym unikalna technologia kompresji pozwoliła zmniejszyć objętość powietrza w bindzie ręczników, tym samym redukując ilość materiału opakowaniowego nawet o 27%1 i zwiększając liczbę ręczników w jednej paczce. Ma to bezpośredni wpływ na lepsze wykorzystanie przestrzeni magazynowej i usprawnienie transportu. Dwa razy więcej ręczników w jednym transporcie oznacza również mniejszą emisję CO2. Jednocześnie skuteczność skompresowanych ręczników pozostaje na tym samym poziomie, co wcześniej. 

Nieustannie wprowadzamy innowacje, aby pomóc firmom lepiej wykorzystywać ich zasoby – mówi Bénédicte de Croon, Hand Wiping Product Director, Tork. – Osoby zarządzające firmami m.in. restauracjami, placówkami ochrony zdrowia i biurami zdają sobie sprawę ze znaczenia higieny i zapewnienia dostępu do produktów higienicznych. Skompresowane ręczniki pozwalają lepiej wykorzystać przestrzeń i zwiększyć efektywność personelu. Dzięki nowym produktom, dozowniki nie wymagają częstego uzupełniania, a ich stała dostępność umożliwia osuszanie rąk w higieniczny sposób.

Produkty i usługi higieniczne Tork powstają z myślą o zaspokojeniu potrzeb różnych firm, także tych mniejszych, gdzie nie ma personelu odpowiedzialnego za kierowanie obiektem. Dane pokazują, że system do ręczników Tork Xpress Multifold to najbardziej intuicyjne i łatwe w uzupełnianiu dozowniki Tork, a ich obsługa nie wymaga wcześniejszego przeszkolenia pracowników. 

Źródło: Tork

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę