Nowy system odświeżaczy powietrza od Tork

Nowy system odświeżaczy powietrza od Tork Tork

Najwięcej skarg dotyczy toalet, co stanowi ponad 45% wszystkich zażaleń trafiających do zarządców obiektów. Z ostatnich badań marki Tork wynika, że 67% pracowników narzeka bardziej na stan łazienek niż innych części biura. Zatem sprawne zarządzanie i utrzymanie łazienek w czystości staje się kwestią kluczową.

Nieprzyjemny zapach w toaletach negatywnie wpływa na reputację firmy. Wiele tradycyjnych odświeżaczy powietrza nie jest skutecznych, a ich działanie jest krótkotrwałe. Umieszczane wysoko na ścianie w celu uzyskania lepszego efektu rozpylania w pomieszczeniu, są trudne w obsłudze dla personelu.

Przy opracowywaniu nowych produktów zawsze stawiamy się na miejscu naszych klientów. Wyniki przeprowadzonego badania pozwoliły określić trudności użytkowników i personelu sprzątającego napotykane podczas używania tradycyjnych odświeżaczy powietrza. Kluczowe okazało się znalezienie rozwiązania, które pozwoli zapewnić równomiernie i stale utrzymujący się zapach w pomieszczeniu, a jednocześnie będzie łatwe w obsłudze – mówi Meta Grundén z Essity.

Równomierne i nieprzerwane rozprowadzanie zapachu

Tork wprowadził na rynek nowy system, który znacznie ułatwia utrzymanie stałej świeżości toalet. Wykorzystuje on zaawansowaną technologię bez propelentów, która umożliwia neutralizowanie zapachów w sposób ciągły i z jednakową intensywnością. Badania pokazują, że klienci wybierając produkty do pielęgnacji powietrza biorą pod uwagę przede wszystkim „długotrwałą skuteczność”. Tork odświeżacz powietrza Constant jest dostępny w kilku wariantach zapachowych i zapewnia skuteczne działanie do 90 dni, bez konieczności wymiany wkładu. Eliminuje nieprzyjemne zapachy, zapewniając świeżość i pozytywne wrażenia podczas wizyty w toalecie, co jednocześnie pomaga uniknąć skarg dotyczących łazienek.

System łatwy w obsłudze i uzupełnianiu

71% personelu sprzątającego twierdzi, że łatwiejsza obsługa dozowników pozwoliłaby zaoszczędzić czas na wykonywanie innych zadań. Tork dozownik odświeżacza powietrza Constant posiada certyfikat „Easy-to-use” potwierdzając jego sprawne uzupełnianie . Możliwość zamontowania na dowolnej wysokości umożliwia jego łatwą obsługę, a wymiana wkładów i baterii może odbywać się podczas regularnego sprzątania.

Dozowniki połączone z IoT

Tork Vison Sprzątanie łączy wszystkie dozowniki wykorzystując Internet Rzeczy. Dzięki wiodącemu na świecie rozwiązaniu, które uwzględnia dane w czasie rzeczywistym, personel sprzątający dokładnie wie, kiedy i gdzie należy uzupełnić dozowniki. Pomaga to utrzymać stałą świeżość w łazienkach, bez zbędnych kontroli. 

Źródło: Tork

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę