Spotkania b2b z tajwańskimi firmami w Warszawie

Taipei World Trade Center
Reklama
Reklama

24 października 2019 r. w Warszawie będą miały miejsce spotkania b2b z firmami z Tajwanu. Spotkania odbędą się w ramach misji handlowej organizowanej przez Taiwan Trade Center Warsaw – polskie biuro Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) i sieć Enterprise Europe Network. Do udziału w spotkaniu zaprasza również Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Tajwan słynie z innowacyjnych technologii oraz wysokiej jakości produktów wymagających specjalistycznego know-how. Podczas niedawnych targów EMO producenci z tego niewielkiego pod względem powierzchni państwa stanowili najliczniejszą grupę wystawców (239 firm) spoza Europy.

Reklama

Na spotkaniu w Warszawie firmy z Tajwanu reprezentować będą następujące sektory:

• maszynowy,
• części samochodowe,
• komponenty elektroniczne,
• elementy złączne i wyroby metalowe (w tym na zamówienie),
• produkty ICT, elektronika konsumencka,
• oświetlenie,
• inne: filtry do oczyszczania wody, linie produkcyjne do przetwórstwa spożywczego, tekstylia.

Pełną listę firm tajwańskich biorących udział w Misji wraz z oferowanymi przez nie produktami można sprawdzić pod następującym linkiem: http://bit.ly/2lvY6f7 .

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Spotkania mają charakter indywidualny i są umawiane na konkretną godzinę, w związku z tym wszyscy zainteresowani uczestnictwem proszeni są o kontakt w celu rejestracji i ustalenia godziny spotkania.

Reklama

Na spotkania można się zarejestrować:
• mailowo – przesyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres: warsaw@taitra.org.tw
• telefonicznie – kontaktując się z Taiwan Trade Center Warsaw pod numerem: +48 22 370 52 10 (osoba kontaktowa: Paulina Biedroń)
• online – wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny http://bit.ly/2kBAzJt .

Termin rejestracji udziału w spotkaniach upływa 22 października.

Spotkania będą odbywały się w półgodzinnych odstępach od godziny 10:00 do 17:00 w Regent Warsaw Hotel, przy ul. Belwederskiej 23 w Warszawie.

Liczba miejsc jest ograniczona. Wcześniejsza rejestracja to większy wybór godzin spotkań.

Źródło: Taipei World Trade Center

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama