Spotkania kooperacyjne na targach METAL

Spotkania kooperacyjne na targach METAL Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej wraz z partnerami zaprasza do udziału w spotkaniach kooperacyjnych METAL 2022, które odbędą się w dniach 21-22 września 2022.

Spotkania kooperacyjne METAL 2022 to wydarzenie towarzyszące targom Przemysłowa Jesień (targi METAL, ALUMINIUM & NONFERMET, HEAT TREATMENT, RECYKLING i CONTROL-TECH), które są organizowane w dniach 20-22 września 2022 w Kielcach, przez Targi Kielce. Przemysłowa Jesień to wydarzenie, podczas którego najnowsze urządzenia i usługi dedykowane branży odlewniczej dostępne są w modelu one-stop-shop.

Spotkania kooperacyjne METAL 2022 odbędą się w formie hybrydowej – na miejscu 21 września 2022 w Kielcach dla zwiedzających targi oraz wirtualnie 22 września 2022 za pośrednictwem platformy b2match.

Do udziału w spotkaniach organizatorzy (Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa) zapraszają firmy, które oferują lub poszukują maszyn, urządzeń i usług związanych z obróbką metali:

  •   technologie, nowoczesne maszyny i urządzenia stosowane w przemyśle metali nieżelaznych,
  •   surowce, komponenty i materiały wykorzystywane w procesach metalurgicznych,
  •   obróbka cieplna metalu,
  •   recykling wszystkich metali nieżelaznych, szczególnie miedzi, cynku, ołowiu, metali lekkich, metali szlachetnych, krytycznych i innych zawartych w złomach, surowcach wtórnych, odpadowych, półproduktach, ściekach i innych,
  •   przetwarzanie złomu,
  •   specjalistyczne maszyny do recyklingu,
  •   przemysłowa technologia pomiarowa i badania nieniszczące.

>>Zarejestruj się na spotkania kooperacyjne<<

Uczestnicy spotkań B2B mają do wyboru uczestnictwo na miejscu (fizyczne) lub wirtualne (zdalne):

• udział na miejscu – spotkania odbędą się 21 września na terenie targów.

• wirtualne uczestnictwo – wirtualne spotkania (wideokonferencje za pośrednictwem strony internetowej) odbędą się w dniu 22 września

Udział w spotkaniach kooperacyjnych Metal2022 jest bezpłatny

>>Zobacz więcej nt. wydarzenia<<

Źródło: Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę