Coraz większe zainteresowanie targami METAL

Targi Kielce
Reklama
Reklama

Kieleckie targi METAL oraz towarzyszące im wystawy: HEAT TREATMENT, ALUMINIUM & NONFERMET i RECYKLING od początku swojego istnienia przyciągały ważnych „graczy” branży odlewniczej. Wiele wskazuje na to, że w tym roku będzie podobnie. Choć impreza odbędzie się dopiero pod koniec września, to do organizatorów już zgłaszają się firmy z Europy i nie tylko.

W 2021, z powodu pandemii, targi METAL zorganizowane zostały wraz z targami STOM przy okazji „Przemysłowej Jesieni” – dużej imprezy branży przetwórczej, organizowanej przez Targi Kielce. W 2022 METAL wraca do swego tradycyjnego terminu: targi odbędą się w dniach 20 do 22 września.

Reklama

Na liście zapowiedzianych firm znajdziemy m.in.: ASK Chemicals, PREC-Odlew, Eurocast, Petrofer–Polska, Eurocast Industries, a także Simpson Technologies, Hirado Kinzoku Kogyo, Heinrich Wagner Sinto Maschinenfabrik, Omega Sinto Foundry Machinery i Laempe Mössner Sinto, Wöhr, SGM Magnetics, Suhail Industrial Holding Group z Kataru oraz Agrati z Włoch, a także IDRA Italy i TAV Vacuum Furnaces oraz Bosio Industrial Furnace Solutions ze Słowenii, Aages z Rumunii czy Diamant Metallplastic z Niemiec, Mammut Polska czy firma Barabasz i jej Partnerzy z Niemiec.

ludzie na targach przemysłowych

Jak informują organizatorzy, w ostatnim czasie udział zapowiedziały także Hüttenes-Albertus, Gemco Holandia, Foundry Ecocer Włochy, Kanthal Niemcy, Metals Minerals, JAP Industries Czechy czy Savelli Technologies z Włoch. Organizatorzy zapewniają przy tym, że jest to jedynie fragment pełnej listy.

Branża odlewnicza, ze względu na swoją specyfikę, bardzo silnie polega na wydarzeniach targowych. Targi Kielce od początku istnienia targów METAL stawiały na stworzenie wspólnego gruntu do rozmów i nawiązywania kontaktów biznesowych pomiędzy producentami, dostarczycielami i klientami maszyn odlewniczych.

ludzie na targach przemysłowych

Reklama

Dzięki temu kieleckie wydarzenie stało się nieoficjalnym pomostem pomiędzy wschodem i zachodem. 
To właśnie podczas tych targów nawiązywane są kontakty biznesowe o wymiarze globalnym, a stałymi bywalcami są firmy z takich krajów, jak Belgia, Białoruś, Francja, Niemcy, czy Chiny. Po edycji z 2018 r. Targi Kielce zyskały miano przystanku na Jedwabnym Szlaku branży odlewniczej.

24. Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL odbędą się 20–22 września w Targach Kielce.

Źródło: Targi Kielce

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama