STOM-FIX, czyli elementy złączne na targach STOM

Raven Media
Reklama
Reklama

Targi Technologii i Komponentów Łącznych i Mocujących STOM-FIX uzupełniły w tym roku po raz pierwszy ofertę cyklu wystaw odbywających się w ramach Przemysłowej Wiosny, która wyjątkowo odbywa się w tym roku jesienią.

W zakresie branżowym wystawy STOM-FIX pojawią się elementy złączne i mocujące stosowane w różnych branżach: śruby, nakrętki, sworznie, szpilki, nity, podkładki, pręty gwintowane, elementy dystansowe ułatwiające montaż i połączenie, gwoździe, zaciski do węży oraz inne produkty niezbędne do montażu i łączenia.

Reklama

Wystawa STOM-FIX skierowana jest przede wszystkim do firm oferujących komponenty i technologie produkcyjne elementów mocujących i złącznych: producentów tych elementów, ale także producentów maszyn do ich produkcji, do formowania, walcowania, gwintowania, maszyn kombinowanych, szlifierek, urządzeń do obróbki cieplnej, obróbki powierzchni oraz innych niezbędnych do mocowania i łączenia.

Wystawcy z tej branży będą mogli liczyć na obecność odwiedzających przede wszystkim z przemysłu maszynowego, automotive, budowlanego, kolejowego, stoczniowego, lotniczego, petrochemicznego, elektrotechnicznego, energetycznego i kontrolnego

Reklama

Źródło: Targi Kielce

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama