Surface Forum – konferencja z obszaru pomiarów nierówności powierzchni

Surface Forum – konferencja z obszaru pomiarów nierówności ITA

Firma ITA zaprasza do udziału w dwudniowej konferencji szkoleniowej Surface Forum, która odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2023 r. w Pałacu Sulisław. To już trzecia edycja tej konferencji, która dedykowana jest pomiarom nierówności powierzchni i nastawiona jest głównie na zdobywanie umiejętności praktycznych.

Podczas dwóch dni trwania konferencji szkoleniowej jej uczestnicy będą mieli możliwość aktywnego uczestnictwa w warsztatach, realizując konkretne zadania pomiarowe. Będzie to również doskonała okazja do zdobycia praktycznych umiejętności i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami.

Powiązane firmy

Podczas Surface Forum prelegenci nie tylko podejmą tematy związane z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi i aplikacyjnymi na przykładzie case studies z najciekawszych wdrożeń, ale przedstawią również aktualne zagadnienia normalizacyjne, a także planowane w tym obszarze działania na najbliższą przyszłość (m.in. dotyczące najnowszej normy ISO 21920). Zdobyta dzięki temu wiedza pozwoli uzyskać szerszy obraz wyzwań pojawiających się w organizacjach oraz narzędzi i metod radzenia sobie z nimi.

Swoją prelekcję będzie miała m.in. firma Mercedes-Benz Manufacturing, która podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z automatyzacją pomiarów chropowatości.

W trakcie warsztatów uczestnicy będą mieli okazję zapoznania się z najnowocześniejszymi urządzeniami pomiarowymi. Jednym z nich będzie InfiniteFocusG6 – system do optycznego pomiaru nierówności powierzchni i mikro geometrii uzbrojony w najnowszą technologię SmartFlash 2.0 oraz Vertical Focus Probing.

>>Zobacz więcej szczegółów nt. konferencji Surface Forum 2023<<

Źródło: ITA

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę