Systemy pomiarowe z rynku wtórnego: ekonomicznie i bezpiecznie

Systemy pomiarowe z rynku wtórnego Hexagon

Hexagon Manufacturing Intelligence dostarcza i świadczy usługi wsparcia technicznego dla wielu wciąż używanych urządzeń metrologicznych, w tym współrzędnościowych maszyn pomiarowych (CMM) i przenośnych systemów pomiarowych z rynku wtórnego.

W Hexagon Manufacturing Intelligence wierzą, że jakość zwiększa wydajność produkcyjną. Oznacza to, że celem firmy jest zapewnienie wyjątkowych usług serwisowych świadczonych bezpośrednio przez producenta najwyższej jakości systemów pomiarowych, w tym: współrzędnościowych maszyn pomiarowych, systemów wizyjnych, trackerów laserowych i wielu innych. Dlaczego należy dać szansę systemom pomiarowym z rynku wtórnego nabytym u pośredników, na aukcjach, u dilerów używanych maszyn CMM bądź na portalu aukcyjnym eBay? To Hexagon podejmuje ryzyko, nabywając współrzędnościowe maszyny pomiarowe z rynku wtórnego.

Hexagon Manufacturing Intelligence umożliwia oddanie starej maszyny w rozliczeniu przy zakupie maszyn nowych, demonstracyjnych i certyfikowanych, odnowionych fabrycznie współrzędnościowych maszyn pomiarowych. Większość urządzeń, które oferuje, to produkty firmy Hexagon, takie jak ultradokładne współrzędnościowe maszyny pomiarowe, wielosensorowe i optyczne maszyny CMM, trackery laserowe i przenośne ramiona pomiarowe. W portfolio znajdują się również maszyny CMM marek, które weszły w skład grupy Hexagon, takich jak: Brown & Sharpe, Sheffield, DEA, CE Johansson, TESA i MYCRONA.

Urządzenia pomiarowe Hexagon pochodzące z rynku wtórnego są odnawiane według najwyższych standardów, zapewniając użytkownikom: elastyczność (można dostosować do swoich potrzeb pakiet oprogramowania, sondy i akcesoria swojej maszyny), bezpieczeństwo (dzięki licznym centrom serwisowym znajdującym się na całym świecie zyskujesz dostęp do specjalistycznego wsparcia na szczeblu lokalnym, co pomaga w utrzymaniu wydajności produkcyjnej. Od profesjonalnych instalacji po certyfikację i serwis maszyny w zakładach klienta lokalne wsparcie techniczne jest na wyciągnięcie ręki. Jeśli czegokolwiek potrzebujesz, wystarczy zadzwonić), modernizację (wraz z nowym komputerem każde urządzenie pochodzące z rynku wtórnego zostaje wyposażone w najnowszą licencjonowaną wersję oprogramowania pomiarowego).

Źródło: Hexagon

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę