Szlifierze w akcji. Stratuje 4. edycja zawodów

3M
Reklama
Reklama

Już 1 i 2 października szlifierze z całej Polski będą rywalizować w 4. edycji zawodów „Starcie Szlifierzy” w Sosnowcu. Tegoroczne rozgrywki będą się różniły od poprzednich: każdego dnia zostanie wyłonionych i nagrodzonych aż 6 zawodników. Eliminacje odbędą się podczas dwudniowych Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX 2019. 

Ogólnopolskie zawody „Starcia Szlifierzy” odbędą się 1 i 2 października podczas Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki Toolex 2019 w Sosnowcu. Targi TOOLEX to najważniejsze wydarzenie branży obróbki metalu, które przyciągają wystawców z całego świata. W tym roku zawody zostaną rozegrane w nowej formule - każdego dnia zostanie wyłonionych aż 6 zwycięzców, razem nagrodzonych będzie więc aż 12 szlifierzy. Dodatkowo, podczas wydarzenia szlifierze będą mogli pogłębić swoją wiedzę na specjalnie przygotowanych wykładach z ekspertami i doszlifować swoje umiejętności.

- Kolejna edycja „Starcia Szlifierzy” to potwierdzenie, że takie inicjatywy są potrzebne i są pozytywnie odbierane. Cieszymy się, że uczestnicy mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności i zdobycia nowej wiedzy. Dzięki ekspertom szlifierze mogą poznać nowości produktowe oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa w branży. Jest nam niezmiernie miło, że zawody po raz kolejny cieszą się tak dużym zainteresowaniem – podkreśla Dariusz Gracjasz, Kierownik Działu Sprzedaży Materiałów Ściernych 3M.

Reklama

Jakie wyzwania czekają na szlif-mistrzów w tym roku?

Tegoroczne zawody odbywają się w nowej formule, co wpłynęło również na zmianę konkurencji. szlifierze zmierzą się w trzech nowych starciach: refleks i zręczność, zaradność i precyzja oraz zwinność szlifierza. Dla najlepszych 6 szlifierzy, w każdym z dwóch dni zawodów, przygotowano cenne nagrody:

• Nagroda za I Miejsce: bon wycieczkowy o wartości 10 000 PLN, zestaw produktów ściernych 3M, bon o wartości 2 000 PLN dla firmy, w której pracuje szlifierz

• Nagroda za II Miejsce: wycieczka dla dwóch osób do Villach w Austrii połączona ze zwiedzaniem miejscowości i fabryki 3M o wartości 5 500 PLN; zestaw produktów ściernych 3M, bon o wartości 1 000 PLN dla firmy, w której pracuje szlifierz

• Nagroda za III Miejsce: wycieczka dla dwóch osób do Villach w Austrii połączona ze zwiedzaniem miejscowości i fabryki 3M o wartości 5 500 PLN; zestaw produktów ściernych 3M, bon o wartości 500 PLN dla firmy, w której pracuje szlifierz.

• Nagroda za IV Miejsce: zestaw komunikacyjny Peltor™ z radiem, zestaw produktów ściernych 3M, zestaw kosmetyków samochodowych 3M oraz szlifierka Metabo

• Nagroda za V Miejsce: zestaw komunikacyjny Peltor™ z radiem, zestaw produktów ściernych 3M, zestaw kosmetyków samochodowych 3M oraz szlifierka Metabo

• Nagroda za VI Miejsce: zestaw komunikacyjny Peltor™ z radiem, zestaw produktów ściernych 3M, zestaw kosmetyków samochodowych 3M oraz szlifierka Metabo

Powiązane firmy

Reklama

Jakim atrakcjami zostaną zaskoczeni uczestnicy?

Podczas wydarzenia na uczestników czeka wiele atrakcji i możliwości poszerzenia swojej wiedzy oraz umiejętności związanych z obróbką metali. W trakcie trwania zawodów szlifierze będą mogli wziąć udział w specjalnych wykładach przygotowanych m.in. przez ekspertów z 3M na temat nowości produktowych. Dodatkowo, będą mogli poznać najnowsze przepisy BHP biorąc udział w wykładach przygotowanych przez Główny Instytut Górnictwa. Firma Metabo wzbogaci wydarzenie przeprowadzając szkolenie: Nowoczesne systemy bezpieczeństwa w szlifierkach kątowych. Zwieńczeniem zawodów będzie występ zespołu All Sounds Allowed, który da pokaz muzyczny z wykorzystaniem szlifierek kątowych. Na odwiedzających będą czekać również specjalne atrakcje szlifierskie, m.in. możliwość własnoręcznego wyszlifowania breloczka czy skrzynki w strefie 3M.

Zmierz się z innymi szlifierzami z branży w ramach 4. edycji Mistrzostw w Szlifowaniu. Nawiąż nowe znajomości, wymień doświadczenia i wyznaczaj standardy. Jesteś gotowy wziąć udział w zawodach? Już teraz możesz wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.starcieszlifierzy.pl. Pierwszych 50 zarejestrowanych zawodników weźmie udział w zawodach w dniu 1 października. Zawodnicy z nr 51 – 100 zmierzą się w zawodach w dniu 2 października. Dla każdego zawodnika przewidziany jest upominek – zestaw testowy najnowszych materiałów ściernych 3M i pamiątkowa koszulka z wydarzenia.

Partnerami zawodów „Starcie Szlifierzy” w Sosnowcu są Centrum targowo-wystawiennicze Expo Silesia, targi Toolex oraz firma Metabo oraz Główny Instytut Górnictwa.

Źródło: 3M

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama