Tarcza diamentowa DT 350 BT – nowość w ofercie firmy Klingspor

Tarcza diamentowa DT 350 BT – nowość w ofercie Klingspor Klingspor

Klingspor to wiodący producent narzędzi ściernych z blisko 130-letnim doświadczeniem w projektowaniu i wytwarzaniu narzędzi dla przemysłu. W ofercie firmy, poza klasycznymi narzędziami z grupy nasypowych i wirujących, znajdują się również narzędzia diamentowe, w tym nowość – tarcza diamentowa DT 350 BT wykonana w technologii spawania laserowego.

W tym roku Klingspor poszerzył swoją ofertę produktów do obróbki betonu o nowość – DT 350 BT. Tarcza dostępna jest w szerokim zakresie średnic (Ø115 – 400) i charakteryzuje się wysokimi segmentami ściernymi (10 mm). Elementy te wykonane są w wersji Turbo poprawiającej agresywność tarczy, a więc i prędkość cięcia. Produkt w szczególności polecany jest dla brukarzy, budowlańców i instalatorów jako wysokiej klasy produkt w bardzo korzystnej cenie.

tarcza diamentowa do cięcia betonu

Oferta diamentowych tarcz Klingspor do profesjonalnego cięcia materiałów mineralnych opiera się o 3 linie produktowe Special, Supra i Extra oferowanych klientowi w przejrzyście zaprojektowanym programie narzędzi.

Linia produktowa Special (symbole 900, 902, 910) obejmuje narzędzia oferujące najlepszą wydajność i prędkość cięcia. Produkty te powinny współpracować z maszynami o wysokim momencie obrotowym. Flagowym produktem jest DT900B wyznaczająca nowe standardy szybkości cięcia i wydajności w cięciu betonu pilarką spalinową. 

Linia produktowa Supra (symbole 600, 602, 612) oferują znakomitą relację ceny do jakości w profesjonalnych zastosowaniach. W grupie tej wyróżnić należy świetnie przyjętą na rynku uniwersalną tarczę DT600U dostępną w średnicach od Ø100 – Ø500. Uniwersalny produkt zarówno do cięcia najczęściej stosowanych materiałów budowlanych w tym betonu zbrojonego. W kwestii prędkości cięcia tarcza ta może z powodzeniem rzucać wyzwanie najszybszym produktom na rynku.

Linia produktowa Extra (seria 350) jest dedykowana użytkownikom szukającym profesjonalnych tarcz diamentowych w korzystnej cenie.

tarcza diamentowa do cięcia betonu


>>Więcej na temat produktów diamentowych firmy Klingspor<<

Źródło: Klingspor

Profil Firmy

Klingspor