Targi Aluminium jednak nie w tym roku. Znamy nowy termin

Targi Aluminium jednak nie w tym roku. Znamy nowy termin Reed Exhibitions

Organizatorzy targów Aluminium w Düsseldorfie po przeniesieniu tegorocznej edycji tego wydarzenia z maja na wrzesień teraz podjęli decyzję o odwołaniu targów w tym roku. We wrześniu natomiast odbędzie się kongres Aluminium Business Summit.

Ograniczenia w podróżowaniu, wciąż liczne restrykcje, a przede wszystkim niepewność co do przyszłości spowodowały, że organizatorzy (Reed Exhibitions) targów Aluminium podjęli decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji, która zgodnie z planem miała się odbyć w dniach 28-29 września. W ich miejsce odbędzie się dwudniowy kongres Aluminium Business Summit, który przeprowadzony zostanie w formie hybrydowej. Najbliższe targi Aluminium w tradycyjnej formie odbędą się w przyszłym roku w dniach 27-29 września 2022 r.

Pomimo licznych ułatwień wciąż wiele firm musi się liczyć z niepewnością oraz ograniczeniami w podróżowaniu. W tych okolicznościach nie można zorganizować imprezy międzynarodowej, takiej jak targi Aluminium. Biorąc pod uwagę te ograniczenia, tegoroczna impreza może nie spełnić oczekiwań naszych wystawców, zwiedzających, partnerów i nas samych jako wiodących targów na świecie – mówi Barbara Leithner, COO w firmie RX. – W związku z tym wspólnie z naszymi partnerami i branżą postanowiliśmy przełożyć targi na jesień 2022 r.

Reed Exhibitions wspólnie ze Stowarzyszeniem Przemysłu Aluminiowego (GDA) oraz Grupą CRU planuje w pierwotnym terminie (28-29 września) przeprowadzić kongres Aluminium Business Summit. W wydarzeniu tym, które odbędzie się w formie hybrydowej (połączenie konferencji na żywo oraz wirtualnej), przedstawiciele branży będą poruszać najważniejsze kwestie, z jakimi obecnie boryka się przemysł aluminiowy w Niemczech oraz na całym świecie.

Źródło: Reed Exhibitions Deutschland

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę