Targi Automaticon w nowej formule

Targi Automaticon 2021 w nowej formule RavenMedia

Roczna przerwa związana z pandemią koronawirusa dała impuls organizatorom Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów Automaticon do zmiany formuły tego wydarzenia.

26. edycja targów Automaticon, do której ruszył już nabór, odbędzie się w dniach 19–21 maja 2021. Program targów zbudowany jest wokół trzynastu bloków tematycznych, dzięki czemu przekrojowo zaprezentuje obecne możliwości branży i kierunki jej rozwoju, związane choćby z automatyzacją i robotyzacją. Nowością będzie natomiast połączenie w jednym przedsięwzięciu trzech imprez targowych. W tym samym czasie w Centrum EXPO XXI w Warszawie odbędą się również targi Elektrotechnika 2021 oraz Światło 2021.

Reklama

Łącząc siły z innymi targami, dajemy wystawcom szansę dotarcia do znacznie szerszej grupy odbiorców – mówią organizatorzy największego w Polsce branżowego forum automatyki przemysłowej. 

Chcemy wspólnie stworzyć najważniejszą imprezę branżową roku. Zaprezentujemy najnowsze produkty, maszyny, urządzenia i technologie oraz innowacyjne rozwiązania, będące punktem wyjścia dla nowych projektów oraz działań modernizacyjnych w przemyśle, energetyce, budownictwie czy inwestycjach samorządowych – zapowiada Jacek Frontczak, komisarz targów Automaticon. – Okazja do merytorycznego spotkania jest dla branży bardzo ważna. Świadczy o tym chociażby fakt, że aż 90% uczestników planujących udział w tegorocznej edycji, którą zmuszeni byliśmy odwołać z powodu pandemii, zdecydowało się przenieść swój akces na kolejny rok.

Reklama

Przyszłoroczna edycja forum zyska dodatkową wirtualną odsłonę w postaci specjalnie przygotowanej platformy, w pełni oddającej wystawienniczy charakter spotkania. Krótsza, trzydniowa formuła pozwoli zoptymalizować czas spędzany na targach. Po raz pierwszy stworzony zostanie też dostępny przez cały rok katalog online wszystkich wystawców, a także system elektronicznej rejestracji, umożliwiającej profilowanie ofert i pełniejszą realizację celów marketingowych partnerów.

Targi Automaticon zorganizowane zostaną już po raz 26. Ostatnie edycje gromadziły niemal dziesięć tysięcy odwiedzających z kraju i zagranicy, pół tysiąca firm z branży oraz blisko trzystu wystawców.

Źródło: Łukasiewicz – PIAP

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę