Targi Control już za miesiąc w Stuttgarcie

Targi Control już za miesiąc w Stuttgarcie P.E. Schall

Już tylko nieco ponad miesiąc pozostał do rozpoczęcia 34. Międzynarodowych Targów Kontroli Jakości Control 2022. Targi, które odbędą się w Stuttgarcie, będą miejscem prezentacji najnowocześniejszych rozwiązań z takich obszarów jak technologie wizyjne, przetwarzania obrazów i czujników, a także techniki pomiarowej i testowej.

Międzynarodowe Targi Kontroli Jakości Control to ważny punkt na europejskiej mapie targowej, a jednocześnie jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w obszarze metrologii przemysłowej. Jest to ceniona na całym świecie platforma biznesowa, która umożliwia bezpośredni kontakt i wymianę doświadczenia i wiedzy technicznej pomiędzy firmami z branży techniki pomiarowej i kontroli jakości w produkcji przemysłowej.

– Od miesięcy widzimy duże zapotrzebowanie ze strony branży kontroli jakości na osobiste uczestnictwo w targach – mówi kierownik projektu Fabian Krüger, przedstawiciel organizatora targów PE Schall. – Na całym świecie branża bardzo wysoko ceni targi Control i cieszy się na tegoroczne wydarzenie, które po obowiązkowej dwuletniej przerwie odbędzie się znowu w tradycyjnej formule.

Jak podkreślają organizatorzy, istnieje obecnie ogromna potrzeba dyskusji na temat nowych rozwiązań w sektorze kontroli jakości. Wiele firm wprowadza ulepszone lub całkowicie nowe systemy zapewniania jakości – napędzane rosnącym poziomem automatyzacji i cyfryzacji, większą liczbą rozwiązań bezdotykowych, usługami zdalnymi czy produkcją małych partii. Potrzeba kontroli jakości we wszystkich procesach, w tym analizy danych i pełnej identyfikowalności, dotyczy obecnie prawie wszystkich segmentów biznesowych – zarówno w sektorze przemysłowym, jak i usługowym. 

– Rozwiązania kontroli jakości nigdy nie były tak ważne, jak są w tej chwili – podkreśla kierownik projektu targów Control.

Rozwiązania i systemy w dziedzinie metrologii przemysłowej, testowania materiałów, analizatorów, technologii wizyjnej, przetwarzania obrazu, technologii czujników oraz technologii ważenia i liczenia zostały znacznie rozwinięte w ciągu ostatnich dwóch lat i z całą pewnością można liczyć na duże zainteresowanie zwiedzających targami Control 2022.

Pozytywne nastroje poprzedzające imprezę oraz duży udział wystawców spoza Niemiec (ponad jedna trzecia wszystkich zarejestrowanych już wystawców jest spoza Niemiec) potwierdzają status targów Control jako ważnego wydarzenia w branży kontroli jakości.

34. Międzynarodowe Targi Kontroli Jakości Control 2022 odbędą się w Stuttgarcie w dniach 3–6 maja 2022 r.

Źródło: P.E. Schall

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 4/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę