Targi EUROTOOL 2017. Włoska robota od firmy DIG Świtała

Raven Media

– Już od 16 lat sprzedajemy maszyny włoskich producentów z zakresu obróbki plastycznej metali – mówi Anna Świtała, wiceprezes zarządu DIG Świtała. To jeden z wystawców rozpoczętych we wtorek targów EUROTOOL 2017 w Krakowie.

W swoim portfolio firma DIG Świtała ma kilkunastu włoskich producentów z zakresu obróbki metali, którzy sprzedają swoje maszyny na całym świecie.

– To maszyny do obróbki plastycznej blachy, pręta, drutu i rur – mówi Anna Świtała, wiceprezes zarządu DIG Świtała. – Na tegorocznych targach EUROTOOL prezentujemy nową maszynę w naszej ofercie, włoskiej firmy Gade, która jest dostawcą pras krawędziowych i nożyc gilotynowych – dodaje.

Oprócz tego na stoisku DIG Świtała odwiedzający zobaczą prasę krawędziową elektryczną 50 t x 2 m, szlifierkę szerokotaśmową marki Costa o szerokości stołu 1100, walcarkę trójrolkową od Comac, półautomatyczną giętarkę do rur włoskiego producenta Memoli oraz prasę do tłoczenia 40 t od SanGiacomo.

– W swojej ofercie posiadamy również inne maszyny. To, co prezentujemy w Krakowie, to tylko wycinek propozycji, które mamy w pełnej ofercie – kończy Anna Świtała.

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę