Targi Górnicze już w przyszłym tygodniu

Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego to największa i zarazem jedna z najbardziej prestiżowych imprez wystawienniczych górnictwa, przemysłu energetycznego i hutniczego w Europie. Polska Technika Górnicza tworzy przestrzeń dla polskich firm, które chcą sprzedawać i promować produkty nie tylko w kraju, ale i za granicą. Oferta prezentowana na targach obejmuje kompleksowe usługi dla górnictwa.

To już 18. edycja Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego Katowice 2019. W tym roku organizatorzy zamierzają zaskoczyć gości na targach wieloma nowościami. Wydarzeniem towarzyszącym będą Targi EkoSpalanie&EkoTechnologie Katowice 2019, które razem odbędą się w dniach 10-13 września 2019 roku w Katowicach.

Targi zlokalizowane są w budynku Międzynarodowego Centrum Kongresowego na placu Sławika i Antalla 1 oraz w Hali Spodka łącznie na około 82 000 m2 terenów targowych. Dodatkowo w tym roku odbędą się 3 dni konferencyjne o tematyce przemysłowej, Smart factory oraz EkoSpalanie. W tym roku każdy odnajdzie w tym wydarzeniu coś dla siebie i dla swojej firmy.

Tegoroczna edycja targów będzie gościć około 300 firm z ponad 20 krajów, w tym m.in. z Ukrainy, Czech, Słowacji, Słowenii, Rosji, Chin, Niemiec, Turcji, Belgi, Francji, Wielkiej Brytanii, Danii oraz Grecji.

Źródło: Polska Technika Górnicza

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę