Targi Hannover Messe przełożone na lipiec

Hannover Messe
Reklama
Reklama

Z powodu dużego ryzyka zarażenia koronawirusem potwierdzono informacje dotyczące przeniesienia targów Hannover Messe. Wydarzenie, które miało odbyć się w kwietniu rozpocznie się 13 i potrwa do 17 lipca 2020 r.

Już od dłuższego czasu trwały rozmowy organizatorów z władzami na temat odwołania lub przesunięcia Hannover Messe.  Organizatorzy nie są w stanie wdrożyć proponowanych przez władze środków bezpieczeństwa. Ponadto ich wdrożenie wpłynęłoby negatywnie na organizację wydarzenia w takim stopniu, że nie spełniłoby swojej roli oraz stworzyłoby znaczne ograniczenia dla wystawców i odwiedzających.

Reklama

Wspólnie stwierdzono, że zdrowie wystawców, odwiedzających, pracowników i publiczności jest najwyższym priorytetem targów. Decyzja, aby przenieść wydarzenie na lipiec, została podjęta w porozumieniu z radami doradczymi wystawców Hannover Messe.

Reklama

Źródło: Hannover Messe

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama