Targi ITM Industry Europe jednak w przyszłym roku

Targi ITM Industry Europe jednak w przyszłym roku MTP

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną i wprowadzanymi strefami żółtymi oraz czerwonymi organizatorzy targów ITM Industry Europe podjęli decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji targów.

17 października na terenie powiatu poznańskiego oraz miasta Poznania zaczął obowiązywać całkowity zakaz działalności związanej z organizacją, promocją lub zarządzaniem imprezami, takimi jak targi, wystawy, konferencje i eventy. Wprowadzenie tzw. czerwonej strefy w regionie ma na celu ochronę przed dalszym rozprzestrzenianiem się wirusa Covid-19. Decyzja ta uniemożliwia organizację targów, w tym także zaplanowanego w terminie 3-6 listopada 2020 roku bloku targów ITM Industry Europe, Modernlog, 3D Solutions oraz Subcontracting.

W następstwie decyzji władz państwowych, zarząd Grupy MTP zadecydował o przeniesieniu bloku targów na 8-11 czerwca 2021 r.

Jednocześnie jednak w terminie listopadowym odbędą się towarzyszące targom wydarzeń, które przeprowadzone zostaną w wersji on-line. Będą to:

• Kongres Industry Next. The New Reality oraz warsztaty INEXT – 3-4 listopada 2020 r.    
• Smart Warehouse – 4-5 listopada 2020 r.    
• Subcontracting Meetings – spotkania kooperacyjne dostawców usług ze zleceniodawcami poszukującymi outsourcingu dla części swojej produkcji – 4-6 listopada 2020 r.

Źródło: Grupa MTP

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę