Targi ITM Industry Europe w przyszłym roku, ale w innym terminie

Targi ITM Industry Europe w przyszłym roku, w innym terminie Raven Media

Wszyscy gorąco liczymy, że już w przyszłym roku sytuacja związana z ograniczeniami wynikającymi z pandemii Covid-19 wróci do normy. Organizatorzy targów ITM Industry Europe wolą jednak "dmuchać na zimne" i podjęli decyzję o przesunięciu przyszłorocznej edycji targów na późniejszy termin.

Jak możemy przeczytać w opublikowanym dziś komunikacie, z uwagi na dynamiczną sytuację epidemiologiczną oraz jej trudny do prognozowania rozwój w Polsce i na świecie, zarząd Grupy MTP podjął decyzję o zmianie terminu targów ITM Industry Europe. Wydarzenie wcześniej zaplanowane na czerwiec odbędzie się w dniach 31.08-3.09.2021 równolegle z targami: Modernlog, 3D Solutions, Focast oraz Subcontracting.

Organizatorzy jednych z największych i najbardziej znaczących targów przemysłowych w tej części Europy podkreślają, że chcą w ten sposób dołożyć wszelkich starań, by prezentowały one międzynarodową ofertę zgodną z ideą Przemysłu 4.0. Dlatego też zmiana terminu wydarzenia ma pozwolić na przygotowanie przyszłorocznej edycji targów w takiej formie, do jakiej branża jest przyzwyczajona od dekad.

Pragniemy zapewnić, że czas dzielący nas od kolejnej edycji wydarzenia, wykorzystamy na stworzenie wartościowego merytorycznie i biznesowo spotkania. Wyrażamy także nadzieję, że wszyscy nasi partnerzy i wystawcy zyskają dodatkowy cenny czas na przygotowanie jeszcze ciekawszej ekspozycji obfitującej w rynkowe innowacje – czytamy w komunikacie. – Ostatnie miesiące uzmysłowiły nam wagę i znaczenie branżowych spotkań oraz wyjątkowej biznesowej atmosfery, która od lat przyciąga do Poznania profesjonalistów z całego świata. Dziękując za życzliwość i słowa wsparcia napływające do nas w ostatnim czasie, zapraszamy do uczestnictwa w targach ITM Industry Europe, które odbędą się w dniach 31.08-3.09.2021 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich. 

Źródło: Grupa MTP

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę