Targi Metal 2022 odbędą się we wrześniu

Targi Metal 2022 odbędą się we wrześniu Targi Kielce

„Przemysłowa Jesień” od lat ściąga do Kielc czołowe firmy międzynarodowego sektora odlewniczego. Już od 20 do 22 września 2022 r. hale Targów Kielce wypełni najnowsza oferta urządzeń i usług skierowanych do branży odlewniczej.

W trakcie targów będzie można zapoznać się z szeroką gamą produktów poświęconych branży odlewniczej, ale i pozyskać nowych klientów. Targi to także doskonała okazja do podtrzymania dotychczasowych kontaktów biznesowych. W programie wydarzenia zaplanowano liczne konferencje i seminaria branżowe.

Produkty

Targi Metal oraz towarzyszące im wystawy: Targi Obróbki Cieplnej Metali Heat Treatment, Międzynarodowe Targi Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych Aluminium & Nonfermet, Targi Recykling oraz Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących Control-Tech od lat stanowią obowiązkową pozycję w kalendarzu branży odlewniczej. Podczas kilku wrześniowych dni, Kielce stają się stolicą światowego odlewnictwa. Ostatnia, pandemiczna edycja targów, zgromadziła ponad 150 firm z Polski, Austrii, Czech, Danii, Niemiec, Francji, Włoch, Słowacji, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Indii, Japonii oraz Stanów Zjednoczonych. Kieleckie targi odlewnicze z przyjemnością odwiedzają m.in. członkowie Stowarzyszenia Dostawców Maszyn i Materiałów dla Odlewni Amafond, które jest wieloletnim partnerem wystawy.

Ludzie

Warto wspomnieć, iż od lat partnerami wydarzenia są liczące się w branży zagraniczne organizacje odlewnicze. Do tej pory targi Metal, wraz z towarzyszącymi wystawami, wspierało między innymi: Chińskie Stowarzyszenie Odlewnicze (CFA) i Włoskie Stowarzyszenie Dostawców Odlewniczych Amafond. Zgłoszenia odbywają się za pośrednictwem Portalu Klienta na stronie www.metal.targikielce.pl.

Źródło: Targi Kielce

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę