Targi METAL jednak nie w tym roku. Znamy nowy termin

Targi METAL jednak nie w tym roku. Znamy nowy termin Targi Kielce

Po wysłuchaniu opinii wystawców oraz analizie sytuacji rynkowej zarząd Targów Kielce podjął decyzję o zmianie terminu targów METAL oraz pozostałych wydarzeń towarzyszących. Wystawa odbędzie się jesienią przyszłego roku.

Targi Metal oraz wydarzania, które towarzyszą wystawie, tworząc tygiel spotkań branży metalurgicznej, są dla kieleckiego ośrodka niezwykle ważne. W 2018 r. w Targach Kielce przy okazji tej imprezy gościli uczestnicy Światowego Kongresu Odlewnictwa, który odbywał się w tym terminie w Krakowie.

Goszcząc wielu wybitnych przedstawicieli branży, widzieliśmy, jak wielkie znaczenie ma kreowanie przestrzeni dla spotkań, miejsc, gdzie można nie tylko zapoznać się z ofertą produktową, ale także wymienić się doświadczeniami, poznać opinie i zdanie innych specjalistów – powiedział Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce.

XXIII Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL, XVI Międzynarodowe Targi Aluminium & Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET, targi Obróbki Cieplnej HEAT TREATMENT, IV Targi Recyklingu Metali Nieżelaznych RECYKLING oraz XXIX Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH odbędą się w dniach od 12 do 14 października 2021 r.

Podejmujemy tą niełatwą decyzję, wierząc, że za rok, w październiku spotkamy się w większym gronie, a przygotowywane przez nas wydarzenie nie będzie odbiegało od standardów, do jakich przyzwyczailiśmy naszych wystawców oraz zwiedzających – dodał Andrzej Mochoń.

Źródło: Targi Kielce

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę