Targi Metal odbędą się jesienią

XXIII Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa Metal Targi Kielce

Jesienią pawilony wystawiennicze Targów Kielce wypełnią technologie, maszyny i urządzenia, a przede wszystkim międzynarodowi przedstawiciele branży odlewniczej. XXIII Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa Metal odbędą się w dniach 19-21 października 2021 r.

Październik to miesiąc, w którym odbędzie się jedno z największych wydarzeń wystawienniczych poświęcone branży odlewniczej: projektowaniu i wytwarzaniu urządzeń odlewniczych, materiałom formierskim oraz maszynom do odlewania. Udział w wydarzeniu to możliwość bliższego poznania innowacyjności oraz wymiany doświadczeń poprzez rozmowy z uczestnikami.

Spotkania z przedstawicielami największych międzynarodowych firm z branży odlewniczej

W przestrzeniach targowych spotykają się najwięksi międzynarodowi gracze, od dawna funkcjonujący w tej dziedzinie gospodarki. W wydarzeniu biorą udział firmy między innymi z: Niemiec, Włoch, Czech, Szwajcarii, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Turcji i Chin, a samo wydarzenie stało się swoistym pomostem łączącym wschód z zachodem. To przestrzeń dla biznesu, dla dobrych relacji biznesowych – mówi Piotr Pawelec, dyrektor projektu Metal.

Targi "Metal"

Podczas tegorocznej edycji, jak i każdej innej, nie zabraknie konferencji połączonych z panelami dyskusyjnymi, seminariów oraz spotkań matchmakingowych i networkingowych. Jesienią 2021 na targach będzie można spotkać m.in. przedstawicieli firm takich jak: Metals Minerals, Foundry Service Agency, Cast Metal, Prec-Odlew, Metimpex, Agrafti (Włochy), Zakład Górniczo-Metalowe Zębiec, Spectro Poland, Jap Industries (Czechy), Heraeus Elektro-Nite Polska, Sim (Włochy), Elkon, KPR Prodlew-Kraków, MTM Modele i Ferrocore (Słowenia).

Jakie wydarzenia będą towarzyszyć targom Metal?

Na dodatek jednocześnie z targami Metal odbędą się towarzyszące im wystawy – Aluminium&Nonfermet oraz Recykling i Control-Tech – uznawane za najważniejsze wydarzenia branży odlewniczej w Europie Środkowo-Wschodniej. Warto podkreślić, że wśród dodatkowych wydarzeń znajdują się też Targi Obróbki Cieplnej Metali Heat Treatment.

Źródło: Targi Kielce

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę