Targi nie do podrobienia

Eurotool
Reklama
Reklama

Świat maszyn i urządzeń do obróbki mechanicznej mocno się zmienia. Aby za tymi zmianami nadążyć, poszerzać wiedzę i w przyszłości móc korzystać z najnowszych technologii, należy wybrać się na 22. Międzynarodowe Targi  Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów Eurotool.

Długa lista branżowych nowości oraz bogaty program towarzyszący z udziałem cenionych ekspertów generuje ogromne zainteresowanie tysięcy profesjonalistów – przedsiębiorców wykorzystujących technologie obróbki metali w procesach produkcyjnych. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 28-30 listopada 2017 r. w EXPO Kraków. To jedno z największych tego typu spotkań branżowych w Europie Środkowo-Wschodniej. W zeszłym roku na targach zaprezentowało się 461 wystawców, których stoiska odwiedziło ponad 9000 specjalistów z całego świata.

Reklama

Bogaty program wydarzeń
Zwiedzający, którzy pojawią się na targach Eurotool, będą mogli skorzystać z szerokiej gamy imprez towarzyszących. Należą do nich m.in. Międzynarodowe Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach Blach-Tech-Expo. To pierwsza w Polsce impreza poświęcona obróbce blach. Wydarzenie adresowane jest do specjalistów zajmujących się produkcją, przetwórstwem i dystrybucją tego surowca. Podczas targów zaprezentowany zostanie cały łańcuch technologii jego obróbki.

Nieodłącznym elementem targów są także branżowe salony tematyczne, które pozwalają na poszerzenie wiedzy, wymianę kontaktów oraz znalezienie oferty dostosowanej do potrzeb zakładu.

Reklama

Fachowo i merytorycznie
Tym, co rokrocznie przyciąga dużą liczbę zwiedzających na Eurotool – oprócz prezentacji branżowych nowości – jest mocny program merytoryczny. 22. edycja również powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających gości. Naukowcy z krakowskiego Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania poprowadzą seminarium o tematyce „Zaawansowane Technologie Wytwarzania”, a przedstawiciele Polskiej Unii Dystrybutorów Stali opowiedzą o rynku stalowym w panelu dyskusyjnym Forum Techniczne Branży Stalowej – „Rynek Centów Serwisowych i Wyrobów Płaskich”. W programie tegorocznego wydarzenia nie zabraknie także nowości. Naukowcy z Instytutu Mechaniki Precyzyjnej poprowadzą warsztaty, w których zaprezentują stanowisko do badania stentów. Przeprowadzą również doświadczenia za pomocą urządzeń Kulotester i Wirotest. Pierwszy służy do badania powłok, a drugi do pomiaru badań NDT metodą prądów wirowych.

Bezpłatny wstęp na targi dla specjalistów
Można już bezpłatnie rejestracjować się online na to prestiżowe wydarzenie. Na stronie organizatora (www.eurotool.krakow.pl) znajdują się szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu imprezy wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Źródło: Expo Kraków

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama