Targi ochrony powierzchni Expo-Surface wracają do wiosennego terminu

Targi ochrony powierzchni Expo-Surface ponownie wiosną Targi Kielce

Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni Expo-Surface to jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych przemysłowi związanemu z ochroną powierzchni w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku targi te, podobnie jak cały cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM, ponownie odbędą się na wiosnę.

Pomimo tego że ostatnia pandemiczna edycja targów Expo-Surface była skromniejsza niż dotychczas, spotkała się ona z pozytywnym odbiorem wystawców i zwiedzających. W wydarzeniu wzięli udział poważni rozmówcy z branży z konkretnymi ofertami, co pozwoliło na poszerzenie biznesowych horyzontów i nawiązanie wartościowych kontaktów.

Targi Expo-Surface mają szeroki zakres branżowy, który może spełnić wszelkie oczekiwania specjalistów z branży ochrony powierzchni. Znajdziemy w nim: technologie oraz urządzenia do nanoszenia powłok ochronnych, sprzęt do czyszczenia i przygotowania powierzchni, specjalistyczne środki chemiczne, urządzenia do lakierowania, emaliowania oraz pokrywania plastikiem, urządzenia do chemicznej
i cieplnej obróbki powierzchni, laserowe i plazmowe technologie pokrywania powierzchni, urządzenia do termicznego rozpylania, specjalne systemy obróbki powierzchni, urządzenia pomiarowe, kontrolne oraz aparatura badawcza, ofertę usług, badań oraz instytucji branżowych, materiały kompozytowe oraz propozycje izolacji antykorozyjnych, czyli materiały, produkty i usługi.

Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni Expo-Surface razem z pozostałymi wydarzeniami przemysłowego cyklu odbywały się zawsze wiosną. Przytłaczająca większość działalności pandemia nie zdołała odwołać tego wydarzenia. Jedyną zmianą, jaką zaakceptowali zarówno wystawcy, jak i zwiedzający, było przeniesienie targów na jesień. Po dwóch latach „Przemysłowej Jesieni” Targi Expo-Surface wracają do tradycyjnego, wiosennego terminu już w 2022 r.

Kolejna edycja Targów Expo-Surface odbędzie się w dniach od 5 do 7 kwietnia 2022 r.

Źródło: Targi Kielce

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę