Targi PLASTPOL rozpoczęte

Targi PLASTPOL rozpoczęte Raven Media

W Kielcach ruszyły właśnie XXV Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL. Swoje produkty i rozwiązania z szeroko pojętej branży tworzyw sztucznych i gumy prezentuje ponad 300 wystawców z Polski i zagranicy.

Targi PLASTPOL to tradycyjnie już okazja do podsumowania branży i przegrupowania sił na nadchodzący rok. Dzisiaj odbędzie się spotkanie Stowarzyszenia Producentów Tworzyw Sztucznych PlasticEurope, podczas którego przedstawiona zostanie diagnoza rynku tworzyw w Europie i na świecie. Eksperci podzielą się także swoją opinią na temat przyszłości branży.

targi plastpol

Także dzisiaj Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu – Krajowy Klaster Kluczowy zorganizuje konferencję „Zamykamy obieg surowców – tworzywa sztuczne”. Będzie to kolejna odsłona merytorycznej części imprezy wystawienniczej w Targach Kielce. Podczas spotkania poruszony zostanie temat rozszerzonej odpowiedzialności producenta, ekoprojektowania, ale nie zabraknie też dobrych przykładów związanych z recyklingiem. Prelegentami konferencji będą eksperci zarówno z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, jak i recyklingu.

Podczas targów odbędzie się także seminarium techniczne Plastech Info. Hasło przewodnie, wokół którego skupiony będzie nurt prezentacji, zostało zdefiniowane jako „Technologie przetwórstwa tworzyw sztucznych jako siła napędowa dla rozwoju przemysłu”.

targi plastpol

Tegoroczną nowością targów jest pojawienie się usługi PLASTPOL On-Line. Dzięki niej wystawcy mogą zwiększyć zasięg promocji firm. Za jej pośrednictwem możliwe jest m.in. wyświetlanie filmików, streamingu, czy prezentacje on-line stoisk.

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL potrwają do czwartku (23 września).

Źródło: Targi Kielce

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę