Targi STOM rozpoczęte

Targi STOM rozpoczęte Raven Media

Po dwóch przełożonych z powodu pandemii edycjach jesiennych targi STOM powracają do swojego stałego, wiosennego terminu. Tegoroczna edycja targów, która potrwa do czwartku, zapowiada się rekordowo.

Zeszłoroczną edycję targów, która wyjątkowo odbyła się na jesieni, odwiedziło ponad 10 000 branżowych zwiedzających. Zdecydowana większość wystawców była zadowolona zarówno z samej frekwencji, jak i liczby przeprowadzonych rozmów biznesowych. Trudno się więc dziwić, że apetyt na kolejne profesjonalne spotkania bezpośrednie wciąż rośnie. W tym roku w 7 halach na 17 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej swoje produkty i rozwiązania zaprezentuje ok. 500 wystawców.

Czego oprócz biznesowych rozmów mogą oczekiwać goście targów STOM? Salon Technologii Obróbki Metali słynie z dynamiki prezentacji. Nie inaczej będzie w tym roku. Tradycyjnie już na targach będą miały miejsce prezentacje nowoczesnych maszyn CNC, obrabiarek i frezarek, prezentacje urządzeń do formowania i obróbki blach, pokazy cięcia metali, laserów i technologii laserowych, pokazy spawalnicze, robotów przemysłowych, a także drukarek 3D. To tylko kilka przykładów tego, co będzie się działo w halach kieleckiego ośrodka.

ludzie na targach przemysłowych

Centrum Laserowych Technologii Metali Politechniki Świętokrzyskiej i PAN we współpracy z Targami Kielce organizuje coroczne Seminarium Obróbki Laserowej. Seminarium odbędzie się 6 kwietnia od 11.00 w sali konferencyjnej w hali G. Seminarium swoją tematyką obejmie wszystkie rodzaje technologii laserowych powszechnie wykorzystywanych w przemyśle, jak: cięcie, spawanie, modyfikację powierzchni, technologie przyrostowe, kształtowanie laserowe oraz każde inne zastosowania laserów w obróbce materiałów.

Również w środę od 11.00 odbędzie się seminarium: „Krajowy sektor techniki płynowej – perspektywy rynku w czasie pandemii”. Z kolei o 12.00 rozpocznie się seminarium „Urządzenia spawalnicze MicorMIG Lorch gotowe na wyzwania Przemysłu 4.0”.

W ramach Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce odbędą się targi STOM-Tool, STOM-Blech&Cutting, STOM-Laser, STOM-Robotics, STOM-Fix, Control-STOM, Kielce Fluid-Power, Expo-Surface, Spawalnictwo, Dni Druku 3D i Targi TEiA.

Źródło: Targi Kielce

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę