Ruszyły targi TOOLEX 2020

Targi TOOLEX 2020 – obrabiarki i narzędzia w Sosnowcu Raven Media

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX oraz Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo odbywają się zgodnie z planem, w dniach 29 września – 1 października 2020 r.

Pomimo niesprzyjających warunków w Expo Silesia prezentują się firmy zajmujące się produkcją lub dystrybucją maszyn do obróbki czy narzędzi skrawających – mówi Wiktor Pobacha, Menedżer Projektu. – Nie zabrakło prezentacji systemów pomiarowych i akcesoriów wspomagających pomiary oraz oprogramowania dla branży inżynierskiej.

targi Toolex 2020

Wielu wystawców prezentuje urządzenia i rozwiązania technologiczne, których głównym celem jest skuteczne usprawnienie produkcji i obniżenie jej kosztów. Zakres branżowy uzupełnia oferta olejów i smarów stosowanych w przemyśle oraz chłodziwa wykorzystywane w procesach obróbki metali. Branża targowa ma teraz przed sobą wiele wyzwań, ale nadal kluczową wartością Targów dla przedsiębiorstw jest możliwość nawiązania nowych kontaktów, podtrzymanie dotychczasowych relacji oraz prezentacja nowoczesnych rozwiązań i usług.

targi Toolex 2020

Tegoroczna edycja targów odbywa się pod hasłem „TOOLEX- wspólnie napędzamy gospodarkę” i my, jako organizatorzy, mocno w to wierzymy – mówi Agnieszka Miklas, Dyrektor Grupy Projektów. – Mamy nadzieję, że każde wydarzenie przemysłowe w Expo Silesia, organizowane nawet w mniejszej niż dotychczas skali, będzie krokiem milowym w ożywieniu gospodarki. Targi są najlepszym narzędziem do walki z recesją, dzięki możliwości odbudowania bezpośrednich relacji biznesowych. Już dziś planujemy kolejną edycję TOOLEX, która odbędzie się w dniach 28-30 września 2021 r.

Zespół Expo Silesia robi wszystko, aby kolejny sezon targowy był udany i przyczynił się do sukcesu biznesowego wielu firm w tych trudnych dla wszystkich czasach. Organizatorzy są w stałym kontakcie z wystawcami oraz potencjalnymi wystawcami, uzgadniane są warunki współpracy z partnerami oraz opracowywany jest program wydarzeń towarzyszących i działań promocyjnych. 

Jednocześnie organizatorzy zadbali o wprowadzenie zasad bezpieczeństwa, aby cały obiekt targowy i wydarzenia, które się w nim odbywają, były w pełni bezpieczne dla ich uczestników.

Źródło: Expo Silesia

Galeria artykułu

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę