Targi Warsaw Industry Week 2020 zgodnie z planem

Od 3 do 5 listopada br. w Ptak Warsaw Expo odbędą się po raz piąty Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week.

Warsaw Industry Week to wydarzenie o charakterze biznesowym, podczas którego na 5 głównych salonach branżowych spotkają się producenci i dystrybutorzy najbardziej rozwijających się sektorów przemysłowej produkcji, którzy chcą zaprezentować najnowocześniejsze technologie.

Producenci i dystrybutorzy maszyn do obróbki metalu, obrabiarki do formowania i cięcia metali, narzędzia i komponenty, urządzenia pomocnicze i technologie wspomagające, podwykonawstwo, metrologia i spawanie, obróbka powierzchni, lakiernictwo przemysłowe, akcesoria, farby i środki chemiczne, roboty przemysłowe, automatyka, Internet Rzeczy, Big Data, analityka, Cyber ​​Security, Cloud Computing, integratorzy systemów i systemy wizyjne – to tylko niektóre z technologii prezentowanych podczas Warsaw Industry Week.

Ogromna przestrzeń wystawiennicza największego centrum targowo-wystawienniczego w Polsce i Europie Środkowej zapewnia ogromne możliwości nie tylko prezentacji swoich rozwiązań, ale również przeprowadzania licznych spotkań i połączenia systemów produkcyjnych ze światem cyfrowym. Pełne spektrum nowoczesnych technologii, know-how pozwalające na poznanie i wdrożenie nowoczesnych rozwiązań produkcyjnych w fabryce, fachowa wiedza pozwalająca na efektywniejsze zarządzanie cyklem produkcyjnym i wzrost rentowności – to wszystko na Warsaw Industry Week.

W tym roku organizatorzy, pragnąc jeszcze mocniej podkreślić charakter i zakres branżowy wydarzenia, podzielili targi na główne salony branżowe:

  • Automation Industry Week
  • Metal Industry Week
  • Welding Industry Week
  • Coating Industry Week
  • Wood Industry Week
  • 3D Printing Week

W ten sposób wydarzenie to powinno być bardziej zrozumiałe i czytelne dla odwiedzających gości, pozwalając im lepiej przygotować się do wizyty, szybko znaleźć interesujących wystawców i zdobyć najbardziej kompletną i wyczerpującą wizję n/t branży.

Również w tym roku organizatorzy połączą targi z bogatym programem konferencji i wydarzeń towarzyszących. Wystawcy będą mogli zaprezentować się dodatkowo na scenie otwartej, przeprowadzić szkolenia i warsztaty produktowe. Program wydarzeń towarzyszących będzie wkrótce dostępny na stronie internetowej targów.

Na zwiedzających czekają liczne udogodnienia, takie jak bezpłatny parking, bezpłatne autobusy z Dworca Centralnego i z Lotniska im. F. Chopina,  dostęp do internetu WiFi, punkty gastronomiczne.

Źródło: Ptak Warsaw Expo

Galeria artykułu

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę