Targi wynalazków i innowacji

Targi wynalazków i innowacji E-NNNOVATE 2021 Pixabay – jarmoluk

W dniach 22-24 czerwca odbędzie się druga edycja targów E-NNNOVATE 2021. Te pierwsze na świecie wirtualne targi wynalazków i innowacji zostały objęte patronatem najważniejszych organizacji zrzeszających wynalazców z całego świata.

Organizatorzy targów zapraszają do zaprezentowania kreatywnych pomysłów w gronie wybitnych ekspertów środowiska naukowego oraz przedstawicieli biznesu.

W tym roku wystawcy E-NNOVATE będą mieli dwie możliwości udziału w targach – tradycyjną oraz wirtualną. Tegorocznym gospodarzem imprezy został Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy, który przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności umożliwi uczestnikom udział w wydarzeniu w formie stacjonarnej. Drugą możliwością jest udział zdalny. Rejestrując się na stronie www.e-nnovate.eu wystawca otrzymuje dostęp do wirtualnego stanowiska, które w pełni odpowiada tradycyjnej koncepcji wystawowej. Co ważne, zdalne uczestnictwo w wydarzeniu pozwala na udział w imprezie w czasie rzeczywistym.

targi E-nnovate

Wirtualność to cecha wyróżniająca targi E-NNOVATE. Są to jedyne na świecie targi wynalazków i innowacji, które w pełni mogą zostać zorganizowane online. Potwierdzeniem są statystyki ubiegłorocznej, premierowej edycji. W wydarzeniu udział wzięło 95 wystawców z całego świata. W ciągu trzech dni platformę targową odwiedziło ponad 6000 użytkowników. Oficjalna strona odnotowała też ponad 20 000 odsłon. Prestiż tegorocznego wydarzenia został dodatkowo podkreślony patronatem IFIA (International Federation of Inventors' Associations) oraz WIIPA (World Invention Intellectual Property Associations), dwóch największych międzynarodowych organizacji, skupiających naukowców z całego świata.

Kto może wziąć udział w targach E-NNOVATE?

Organizatorzy zapraszają do udziału wynalazców, naukowców, małe i duże firmy, szkoły oraz instytuty naukowe. Targi oferują możliwość zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań przed gronem wybitnych naukowców. Gośćmi wydarzenia są również przedstawiciele świata biznesu, poszukujący do współpracy innowacyjnych firm, reprezentujących szerokie spektrum gałęzi gospodarki i branż.

Wystawcy, którzy zdecydują się na udział w imprezie w formie stacjonarnej, będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu „Bydgoszcz to Business. B2B Meetings”, czyli rozmowach przedstawicieli biznesu z międzynarodowym środowiskiem wynalazców i naukowców, na które zaproszeni zostaną przede wszystkim przedsiębiorcy z Bydgoszczy i z całego kraju oraz przedstawiciele władz miast, w tym jednostek odpowiedzialnych za rozwój biznesowo-gospodarczy. Targi obfitują również w bogatą ofertę certyfikowanych szkoleń, konferencji i paneli dyskusyjnych z udziałem ekspertów, organizowanych stacjonarnie i transmitowanych online.

Zgłaszając swoje wynalazki do konkursu, uczestnicy mają szansę otrzymać prestiżowe nagrody w postaci medali, dyplomów oraz voucherów na udział w targach wynalazczości na całym świecie. Konkursowe propozycje oceniają zarówno grono ekspertów, jak i wszyscy inni zwiedzający, którzy w czasie trwania targów wejdą na stronę targów.

Aby wziąć udział w targach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.e-nnovate.eu, a następnie wysłać go na adres organizatora.

Źródło: IBS Global

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę