Targów EuroBLECH nie będzie w przyszłym roku

Targów EuroBLECH nie będzie w przyszłym roku EuroBlech

Organizatorzy targów EuroBLECH ogłosili dziś, że kolejna edycja tego wydarzenia nie odbędzie się w przyszłym roku – tym samym zostaną one ponownie przesunięte.

26. Międzynarodowa Wystawa Technologii Obróbki Blach miała pierwotnie odbyć się w tym roku, jednak, jak w przypadku wielu innych imprez targowych, z powodu koronawirusa przeniesiono je na wiosnę przyszłego roku. Okazuje się jednak, że również przyszłoroczny termin marcowy (9-12 marca 2021) może być zagrożony, dlatego też po rozmowach ze wszystkimi wystawcami i partnerami, które miały miejsce w ostatnich tygodniach, organizatorzy podjęli ponownie decyzję o przesunięciu targów. Nowy termin targów to 25-28 października 2022 r. Tym samym targi EuroBLECH powrócą do swojego normalnego cyklu (odbywają się one w cyklu dwuletnim w latach parzystych).

Po licznych rozmowach ze wszystkimi uczestnikami podjęliśmy decyzję o powrocie do naszego normalnego cyklu targów i organizacji kolejnej edycji w tradycyjnym terminie – powiedziała Nicola Hamann, dyrektor zarządzający Mack-Brooks Exhibitions. – Patrząc na bieżące wydarzenia związane z pandemią Covid-19, dalsze blokady i ograniczenia podróży, uważamy, że na tym etapie najbardziej odpowiedzialną decyzją jest odroczenie targów na 2022 r.

Największa na świecie wystawa technologii obróbki blach przyciąga do Hanoweru co dwa lata ludzi z branży z całego świata. Wystawa ta skierowana jest do specjalistów na wszystkich szczeblach zarządzania w małych i średnich firmach oraz dużych przedsiębiorstwach ze wszystkich kluczowych sektorów przemysłu.

Źródło: EuroBLECH

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę