Transmisja online – na żywo z konferencji Industrial Investment Adventure 2011

18.10.2011
Reklama
Reklama

W dniu 19 października w Rawie Mazowieckiej rozpocznie się konferencja Industrial Investment Adventure 2011, której hasłem przewodnim jest: "Jak utrzymać rodzimą produkcję w Polsce?" Organizator wydarzenia, firma ASTOR, udostępniła transmisję online z sesji plenarnej.

Przekaz online rozpocznie się w środę 19 października o godzinie 10:40 i potrwa do godziny 14:00. Podczas transmitowanej sesji plenarnej wystąpi gość specjalny konferencji - John Pritchard, wieloletni Dyrektor Zarządzający GE w Europie. Głos zabiorą także: Stefan Życzkowski - prezes zarządu ASTOR, Piotr Grudzień - Wicedyrektor Departamentu Inwestycji Zagranicznych w Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Jacek Szempliński - prezes zarządu, AB Industry S.A. W programie przewidziano także panel dyskusyjny, podczas którego internauci będą mogli zadawać pytania uczestnikom dyskusji.

Reklama

Aby wziąć udział w transmisji online, wystarczy, bez konieczności logowania się, wejść na stronę www.transmisja.net.pl/astor-iia. Transmisja będzie prowadzona również na profilu ASTOR Sp. z o.o. na Facebooku.

Industrial Investment Adventure 2011 gromadzi w jednym miejscu i czasie świat biznesu i produkcji, co pozwala na weryfikację obu najważniejszych aspektów inwestycji. W ciągu 2 dni odbędzie się blisko 30 prelekcji z udziałem wysokiej klasy ekspertów - praktyków z doświadczeniem w prowadzeniu projektów inwestycyjnych i wdrożeniowych w przemyśle.

Reklama

Konferencja skierowana jest do kadry zarządzającej, w szczególności do osób na stanowiskach: prezes, członek zarządu, dyrektor zakładu, dyrektor ds. produkcji, dyrektor ds. inwestycji, dyrektor ds. technicznych, szefowie działów: IT, utrzymania ruchu, automatyki, planowania, logistyki.

Reklama

O Autorze

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama