Transport Week 2015 już za miesiąc

Reklama
Reklama

W dniach 17-19 marca br. w gdańskim AmberExpo, odbędzie się impreza pod nazwą Transport Week 2015, w ramach ktorej spotkają się przedstawiciele międzynarodowej branży transportowej.

Już po raz piąty będzie się debatować na kluczowe tematy dla branży transportowej w regionie Morza Bałtyckiego oraz Środkowo-Wschodniej Europy. Podczas trzydniowej imprezy zostaną omówione zagadnienia m.in. związane z rynkiem kontenerowym, intermodalnym, logistycznym. Będzie mowa o rozwiązaniach ekologicznych i LNG.

Reklama

Efektywne zarządzanie energią w terminalach portowych, pierwsze skutki wprowadzenia dyrektywy siarkowej wśród państw nadbałtyckich, czyste powietrze w portach – to tematy bezpłatnych konferencji, na które zapraszają organizatorzy. Dodatkowo istnieje możliwość wzięcia udziału w seminariach, panelach i konferencjach organizowanych przez partnerów wydarzenia.

Reklama

Każdego roku Transport Week gości międzynarodowych, wysokiej klasy mówców oraz ponad 400 uczestników, którzy reprezentują m.in. porty morskie, linie żeglugowe i kontenerowe, operatorów terminali i portów, promowych przewoźników, dostawców technologii, europejskie stowarzyszenia i organizacje pozarządowe.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama