United Grinding na targach EMO Hannover 2023

United Grinding na targach EMO Hannover 2023 United Grinding

United Grinding ponownie będzie reprezentowana na targach EMO Hannover 2023 na znaczącym stoisku - hala 11, stoisko E34. Na 1000 m2 Grupa zaprezentuje 16 maszyn, w tym kilka nowości, a także innowacyjne produkty i usługi z obszaru "Customer Care".

United Grinding, jeden z wiodących światowych producentów szlifierek, eroderów, laserów i maszyn pomiarowych, a także obrabiarek do produkcji addytywnej, jest uważany za jednego z pionierów w rozwoju innowacyjnych technologii w swojej branży. "Innovate Manufacturing" to motto tegorocznych targów EMO w Hanowerze, dlatego grupy nie może tam zabraknąć.

Specjalny obszar wystawowy obsługi klienta i najważniejsze maszyny

Dzięki specjalnej strefie wystawienniczej w tym roku grupa koncentruje się na obsłudze klienta. Obejmuje to wszystkie produkty i usługi, które towarzyszą klientom przez cały okres użytkowania ich maszyn i wspierają ich w wydajnej produkcji - od "rozruchu" po "modernizację". Niemniej jednak odwiedzający targi mogą również uzyskać wyczerpujące informacje na temat wszystkich cyfrowych systemów wspomagających grupy. Należą do nich Monitor Produkcji, Monitor Serwisu i Zdalny Serwis, które są zgrupowane pod nazwą United Grinding Digital Solutions. Ponadto na EMO zostaną zaprezentowane kolejne rozwiązania cyfrowe.

Ponadto publiczność może spodziewać się kilku innowacji i atrakcji wśród 16 prezentowanych maszyn:

Firma Blohm, specjalista w dziedzinie szlifierek do płaszczyzn i profili, świętuje światową premierę: Planomat XT 408 z automatycznym załadunkiem i rozładunkiem detali jako nowe rozwiązanie do wewnętrznej obróbki stojanów silników hydraulicznych.

Studer zaprezentuje również nowość: innowacyjne rozwiązanie automatyzacji, które będzie prezentowane na uniwersalnej szlifierce do zewnętrznego szlifowania cylindrycznego S31.

Firma Walter po raz pierwszy zaprezentuje na targach EMO innowacyjny system pomiarowy "Laser Contour Check" do bardzo dokładnego, bezdotykowego pomiaru różnych parametrów narzędzi cylindrycznych, który jest teraz dostępny również jako opcja dla szlifierek narzędziowych Helitronic Micro i Helitronic Mini Plus.

Maszyny te pozwalają również użytkownikom zapoznać się z pionierską technologią C.O.R.E.. Zaawansowana architektura sprzętu i oprogramowania C.O.R.E. tworzy podstawę dla nowej generacji obrabiarek, z prostym połączeniem sieciowym, intuicyjną obsługą jak na smartfonie i możliwością korzystania z nowoczesnych aplikacji bezpośrednio na maszynie.

"Zjednoczeni dla twojego sukcesu"

Grupa prezentuje się z mottem, które jest również jej sloganem: "United for your success". To motto zwięźle opisuje, co oznacza United Grinding: Dzięki dziewięciu markom pod jednym dachem grupa jest silna i wykorzystuje tę siłę, aby zapewnić swoim klientom jeszcze większy sukces - i robi to od 30 lat. Dlatego grupa nie tylko świętuje najważniejsze produkty na targach, ale także okrągłe urodziny.

Źródło: United Grinding

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę