Uniwersalne giętarki do druku 2D

TFM

Firma Ultimate Automation (Ultimation) wprowadza do swojej oferty dwuosiowe giętarki do drutu 2D, w tym modele ze zintegrowanymi zgrzewarkami, maszyny przeznaczone do gięcia kółek oraz różnego rodzaju automatyczne zgrzewarki do drutu.

Urządzenia firmy Ultimation charakteryzują się przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi i wysoką jakością wykonania. Jednocześnie uznawane są za jedne z najszybszych wielozadaniowych giętarek 2D na świecie. Znajdują szerokie zastosowanie w firmach zajmujących się m.in. produkcją ekspozytorów wystawienniczych, filtrów, klatek dla zwierząt, szeroko pojętych ozdób z drutu, lamp itd. Ostatnio oferta firmy została rozszerzona o półautomatyczną zgrzewarkę, umożliwiającą sprawną i szybką produkcję stelaży abażurów.

Powiązane firmy

Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.

Mająca siedzibę w Partridge Green w Wielkiej Brytanii firma Ultimation od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji maszyn do obróbki drutu. Oferta obejmuje dwuosiowe giętarki do drutu 2D, w tym modele ze zintegrowanymi zgrzewarkami, maszyny przeznaczone do gięcia kółek oraz różnego rodzaju automatyczne zgrzewarki do drutu.

Firma Technologie Formowania Metali jest wyłącznym przedstawicielem Ultimation w Polsce, Czechach i na Słowacji. Oferuje maszyny, oprzyrządowanie, części zamienne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Źródło: TFM

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę