Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.

Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.

Mazańcowicka 89, 43-502 Czechowice-Dziedzice, PL

http://www.tfm.pl

O FIRMIE

Firma Technologie Formowania Metali od początku działalności (2003) zajmuje się sprzedażą maszyn do plastycznej i laserowej obróbki metali. W ofercie posiada maszyny i urządzenia przeznaczone dla różnego typu odbiorców zainteresowanych optymalną technologią produkcji, zarówno do prac mało- i średnioseryjnych, jak też wielozmianowych.  Aktualnie TFM ma na koncie ok. 1200 dostarczonych maszyn i urządzeń do ponad 1000 klientów z Polski i krajów europejskich.

Od 2019 r., poprzez nawiązanie współpracy z Techman Robot, pod marką TFM Robotics oferowane są także roboty współpracujące jako niezależne urządzenia oraz jako współdziałające z dystrybuowanymi przez TFM maszynami.

OFERTA

Na propozycje TFM składa się szeroki wybór maszyn do plastycznej i laserowej obróbki metali, ze szczególnym uwzględnieniem maszyn do obróbki rur i profili, drutu oraz blach. W ofercie znajdują sie m.in. giętarki (trzpieniowe, beztrzpieniowe, trójrolkwe), przecinarki taśmowe, szlifierki taśmowe, maszyny do produkcji sprężyn, prasy (krawędziowe, hydrauliczne, mimośrodowe), zwijarki oraz nożyce gilotynowe. Osobną grupę stanowią wycinarki laserowe i wodne do cięcia blach, rur i profili.

Producenci. z którymi firma TFM współpracuje, to sprawdzone oraz cenione marki europejskie i światowe. Bliskie współdziałanie umożliwia szybkie realizacje zamówień oraz kompleksowe wsparcie klienta w trakcie użytkowania maszyn. 

Oferta TFM to także projektowanie i wykonawstwo oprzyrządowania do giętarek i innych maszyn z oferty, w których konieczne jest zastosowanie indywidualnych rozwiązań.

Informacje firmowe

Zdjęcie otwierające wideo

Wiadomości

Wycinarki laserowe do blach XXL

Wycinarki Speedline to seria wycinarek laserowych marki TCI Cutting dedykowana do blach o dużym formacie. Standardowy zakres ich przestrzeni roboczej wynosi od 2000x6000 mm do 3000x14000 mm, jednak możliwe jest jej dostosowanie do specjalnych wymagań klienta. Maszyny oferowane są również w wersji z dwoma głowicami tnącymi oraz uchylną głowicą do cięć 2½ D.