Zakończyły się Dni Otwarte TFM

TFM

W dniach od 3 do 5 października 2023 w siedzibie firmy Technologie Formowania Metali odbyła się kolejna edycja Dni Otwartych. Zaprezentowano kilkanaście maszyn do plastycznej obróbki metali oraz rozwiązania automatyzacji procesów. Wydarzenie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem!

Goście przybyli na Dni Otwarte mieli okazję zapoznać się z szeroką ofertą firmy Technologie Formowania Metali oraz TFM Robotics, wewnętrznego działu automatyzacji i robotyzacji. Na odwiedzających czekały m. in. prasy do blach, giętarki do rur i profili, automaty do sprężyn czy zwijarki do blach. Jedną z najbardziej obleganych maszyn była giętarka trójrolkowa PrimeArc 50 CNC marki Primetec, wywodzącej się z firmy TFM. W obszarze automatyzacji odwiedzający mogli zapoznać się z dwustanowiskową celą spawalniczą z cobotem TM12 i źródłem Kemppi, automatycznym podajnikiem do rur zintegrowanym z giętarką CNC oraz robotami współpracującymi TM Robot w różnych aplikacjach.

Powiązane firmy

Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.

Sprawdzenie jak maszyny wyglądają "na żywo", możliwość przeprowadzenia testów, jak też okazja na spotkanie ze specjalistami z branży plastycznej obróbki metali i robotyzacji sprawiły, że Dni Otwarte stanowiły z pewnością owocny czas dla wszystkich uczestników!

Technologie Formowania Metali, TFM Robotics oraz Primetec serdecznie dziękują wszystkim Gościom za odwiedziny i rozmowy, a kontrahentom za udaną współpracę!

Fotogaleria z wydarzenia dostępna jest na stronie: https://tfm.pl/aktualnosci/dni-otwarte-tfm-2023-za-nami

Źródło: Technologie Formowania Metali

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 7-8/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę