Targowa wiosna w Technologie Formowania Metali

Targowa wiosna w Technologie Formowania Metali TFM

Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM w Kielcach oraz targi TUBE w Düsseldorfie to wydarzenia, na których bezpośrednio zapoznać się można było z oferowanymi przez TFM rozwiązaniami w zakresie obróbki metali oraz automatyzacji.

Podczas kieleckich targów STOM na stoisku TFM oczekiwała m.in. prasa mimośrodowa Pressix, automatyczna giętarka do rur VLB Group czy też prasa krawędziowa Vartek. Ważnym elementem prezentowanej oferty były także giętarki trójrolkowe Primetec oraz cela spawalnicza od TFM Robotics. Dodatkowo na stoisku firmy NUKON, przedstawiana była wycinarka laserowa tej marki, nowość w ofercie TFM.

Powiązane firmy

Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.

Targi TUBE w Düsseldorfie to z kolei prezentacja rozwiązań z ofert TFM Robotics - działu automatyki TFM, oraz Primetec - firmy wywodzącej się z Technologii Formowania Metali. Na odwiedzających to wydarzenie w dniach od 15 do 19 kwietnia, na stoisku czekała cela spawalnicza PrimeWELD z robotem współpracującym TM12S Techman Robot (kompleksowe rozwiązanie do spawania!) oraz giętarki trójrolkowe CNC z serii PrimeARC - modele PrimeARC 40 CNC i PrimeARC 50 CNC.

Załogi Technologii Formowania Metali, TFM Robotics oraz Primetec dziękują odwiedzającym za spotkania i owocne rozmowy!

Źródło: TFM

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę