VLB Group nowym partnerem TFM

VLB Group nowym partnerem TFM TFM

Firma TFM, dystrybutor maszyn do plastycznej obróbki metali, poszerza swoją ofertę o rozwiązania oferowane przez VLB Group, czyli renomowanego producenta maszyn do gięcia rur i profili.

VLB Group to portugalski producent maszyn do gięcia rur, profili oraz prętów. Oferowane przez niego rozwiązania to połączenie bogatego doświadczenia z najnowszymi technologiami dostępnymi na rynku. Marka zapewnia maszyny dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, w każdym przypadku gwarantując wysoką jakość produktu.

Powiązane firmy

Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.

Dostępne w ofercie TFM giętarki trzpieniowe tego producenta to w pełni elektryczne urządzenia, prawo- i lewostronnie gnące wyposażone w zaawansowaną technologie Electric Motion z 9 i 11 serwonapędami. Zastosowane w maszynach innowacyjne oprogramowanie posiada szereg funkcji ułatwiających ich obsługę oraz gwarantuje integrację z Przemysłem 4.0.

Poza giętarkami trzpieniowymi producent oferuje: profilarki rolkowe, maszyny do formowania końcówek rur i profili oraz giętarki trójrolkowe.

Źródło: TFM

 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę