TFM z nowymi urządzeniami do formowania sprężyn oraz drutów

TFM z nowymi urządzeniami do formowania sprężyn oraz drutów TFM

Firma TFM poszerza swoją ofertę w obszarze urządzeń do formowania sprężyn oraz drutów. Do grona dostawców firmy dołączyła bowiem marka SIMCO Spring Machinery – renomowany producent automatów do produkcji i gięcia sprężyn.

SIMCO Spring Machinery to producent z ponad 40-letnim doświadczeniem w branży, którego maszyny dystrybuowane są na wszystkie rynki świata. Na oferowane przez SIMCO rozwiązania składa się szeroka gama urządzeń, w tym m.in. dwuosiowe zwijarki, giętarki typu ZIG-ZAG, konwencjonalne giętarki z ośmioma osiami sterowanymi CNC czy też zaawansowane maszyny 18-osiowe.

Powiązane firmy

Maszyny SIMCO znajdują zastosowanie przy formowaniu sprężyn różnego typu – skrętnych, naciskowych, stożkowych, naciągowych, kształtowych – z drutu, taśmy oraz innych materiałów.

Oferta SIMCO to także szeroki wybór wyposażenia dodatkowego, m.in. sond dotykowych, czujników pomiaru długości sprężyn czy automatycznych sorterów. Pozwala to dostosować maszyny do indywidulanych oczekiwań klienta.

Źródło: TFM

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę