Urządzenia myjące Tarra na targach AMB w Stuttgarcie

GT85

Kolejny rok z rzędu polski producent urządzeń Tarra (urządzenia do mycia, odtłuszczania i przygotowania powierzchni), firma GT85 Polska będzie prezentowała swoje rozwiązania na imprezach targowych w Polsce i za granicą.

Na zbliżające się targi AMB w Stuttgarcie firma przygotowała urządzenie z flagowej serii Compact (złoty Medal ITM 2016, Złoty Medal Toolex 2017) model 100.

Urządzenie Tarra Compact 100 dostępne będzie dla zwiedzających na stoisku nr E51 w hali nr 8. Stoisko będzie także okazją do poznania rozwiązań partnera GT85 na rynek niemiecki - firmy EVT Eiberger Verfahrenstechnik.

Tarra Compact 100 to urządzenie zaprojektowane do post-procesowego mycia i odtłuszczania detali w roztworach wodnych. Urządzenie w standardowej specyfikacji wykorzystuje natryskową technologię mycia, a od roku 2018 dostępne jest w opcji mycia w zanurzeniu przy pomocy ultradźwięków.

Zalety urządzenia Compact 100:
• Kompaktowe wymiary urządzenia i łatwość jego obsługi.
• Możliwość zastosowania technologii natryskowej, zanurzeniowej oraz ultradźwiękowej (Nowość 2018).
• Dwa pojemne zbiorniki na ciecz - rzadsza wymiana kąpieli płuczącej
• Rozmieszczenie dysz natryskowych w bezpośrednim sąsiedztwie mytych detali.
• System odprowadzania kąpieli z komory roboczej pozwala na ograniczenie mieszania się kąpieli myjącej i kąpieli płuczących.
• Możliwość uzyskania poziomu czystości zgodnego z normami VDA 19.1 czy ISO 16232.
• Zmiennobarwne oświetlenie komory roboczej za pomocą diod LED - łatwa identyfikacja statusu prowadzonego w danej chwili bez konieczności szczegółowego sprawdzania na panelu operacyjnym.

Przykładowe zastosowania urządzeń Compact to mycie i odtłuszczanie detali po obróbce mechanicznej, usuwanie opiłków, mycie detali o skomplikowanych kształtach i inne.

Źródło: GT85

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę