VIII Konferencja: Lean Camp w nowej formule

Lean Camp
Reklama
Reklama

Najbliższa edycja Konferencji organizowanej przez Instytut Doskonalenia Produkcji odbędzie się po raz pierwszy bezpośrednio na hali produkcyjnej. Dodatkowo konferencja przebiegać będzie w nowatorskiej formule, która zwiększy Twój wpływ na jej przebieg. Jeśli zarządzasz firmą produkcyjną lub usługową, zespołem produkcyjnym, finansowym, administracyjnym, jesteś osobą zainteresowaną redukcją kosztów, zwiększaniem efektywności, to jesteś w dobrym miejscu.

Pierwszego dnia (28.10.2015) tradycyjnie zobaczysz charyzmatyczne wystąpienia praktyków oraz uzyskasz możliwość wzięcia udziału w warsztatach Lean w Praktyce.

Reklama

Drugi dzień (29.10.2015) będzie czymś nowym w branży Lean. Dla nas kluczem jest sprawczość i zaangażowanie, czyli Twój bezpośredni udział w przebiegu wydarzenia.

Reklama

W związku z tym drugi dzień (29.10.2015) odbędzie się w nowatorskiej formule Open Space, która:

  • umożliwi Twój wpływ na wybór tematów na miejscu, w dniu wydarzenia,
  • da Tobie dowolność w udziale w różnych zajęciach,
  • umożliwi bezpośredni kontakt z unikatowymi ekspertami,
  • da możliwość nawiązania nieocenionych kontaktów w branży.


Co zyskasz odwiedzając nas?

  • uzyskasz możliwość wzięcia udziału w praktycznych warsztatach, gdzie na bazie symulacji i ćwiczeń w grupach przećwiczysz zdobytą wiedzę,
  • weźmiesz udział w nowatorskiej Konferencji Lean przeprowadzonej w metodzie Open Space,
  • wymienisz się doświadczeniami i uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania od osób doświadczonych w skutecznym wdrażaniu Lean.


SPECJALNIE dla czytelników Magazynu Przemysłowego dostępnych jest 6 wejściówek na pakiety GOLD i PLATINUM z 10% zniżką. Wystarczy wpisać promocyjny kod przy dokonywaniu rejestracji:

KOD PROMOCYJNY uprawniający do 10% zniżki: KL81015MM.

REJESTRACJA i szczegóły VIII Konferencji Lean Camp.

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem głównym wydarzenia.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama