W 2023 r. Targi Technologii Antykorozyjnych i Ochrony Powierzchni będą czterodniowe

Czterodniowe targi ochrony powierzchni w 2023 r. Targi Kielce

Przygotowania do tak ważnego i dużego przedsięwzięcia, jakim są Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-Surface, są niezwykle wymagające nie tylko dla organizatora, ale także dla samych wystawców. Czy trzy dni biznesowych rozmów, podpisywania umów, poznawania nowych kontrahentów wystarczą w obliczu tak pracochłonnych przygotowań? Zdecydowanie nie!

Kolejna okazja do spotkań branżowych nadarzy się już w marcu 2023 r. w Targach Kielce za sprawą kolejnej edycji Targów EXPO-Surface. Targi te urosły do rangi dużej europejskiej imprezy branżowej – poświęconej ochronie, pokrywaniu i obrabianiu powierzchni – cenionej wśród zwiedzających z kraju i zza granicy. Podczas kolejnej Przemysłowej Wiosny wystawa potrwa 4 dni!

Edycję 2022 odbywającą się razem z innymi przemysłowymi wydarzeniami odwiedziło ponad 10 000 branżowych zwiedzających. Trudno zatem się dziwić, że satysfakcja wystawców z odbytych rozmów biznesowych była ogromna.

Nie mniej ciekawie zapowiadają się pozostałe wydarzenia przemysłowego cyklu: Stom-Blech&Cutting, Stom-Laser, Stom-Robotics, Stom-FIX, Kielce Fluid-Power, Stom-Tool, Spawalnictwo, Dni Druku 3D, Control-Stom, Targi TEiA oraz Wirtoprocesy.

Co o targach myślą wystawcy?

– Uczestniczymy w kieleckich targach od początku, jesteśmy obecni co roku. Bardzo cenimy sobie udział w tym wydarzeniu. Zawsze nawiązujemy tu dobre kontakty, które przekładają się później na kontrakty. Pojawiają się nowi klienci, co bardzo nas cieszy. Targi to taki świeży powiew dla firmy – powiedział Bogdan Szarek.

– Nie bierzemy udziału w innych targach w Polsce, przyjeżdżamy tylko do Kielc. Tutaj targi wychodzą nam zdecydowanie najlepiej – mówi Wojciech Ciura.
 
– Wystawiamy się w Kielcach od wielu lat. Zawsze jesteśmy bardzo zadowoleni. Wielu klientów bardzo chce się spotkać. Rozmowy na targach, zwiedzanie stoisk jest dla nich bardzo ważne – stwierdził Piotr Cieślak.

Źródło: Targi Kielce 

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę