W listopadzie branża energetyczna spotka się w Lublinie

W listopadzie branża energetyczna spotka się w Lublinie Targi Lublin

W dniach 17-18 listopada 2020 r. w Lublinie odbędzie się XIII edycja Targów Energetycznych ENERGETICS. To jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym kraju dla sektora energetycznego.

Ekspozycja targów ENERGETICS obejmie ofertę zarówno firm o charakterze koncernów (krajowych i międzynarodowych), jak i indywidualnych przedsiębiorców, m.in. z obszaru: wytwarzania, przesyłu i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, elektrotechniki oraz elektroniki przemysłowej, automatyki elektroenergetycznej, a także budownictwa energetycznego, urządzeń (pojazdów) do transportu czy przemysłowych systemów IT, inteligentnych sieci energetycznych, energii alternatywnej i odnawialnej czy elektromobilności.

Targi skupiają zwiedzających z Polski, Białorusi, Ukrainy, Rosji, reprezentujących sektory: paliwowo-energetyczny, elektromaszynowy, wydobywczy, budowlany, metalurgiczny, motoryzacyjny. W tym gronie znajdują się pracownicy zakładów energetycznych, elektrowni, elektrociepłowni, działów energetycznych firm i zakładów przemysłowych, hurtowni elektrycznych, przedstawiciele biur projektowych branży elektrycznej i budowlanej, firm wykonawczych władz samorządowych, a także inżynierowie, elektrycy i instalatorzy.

Wydarzenie jest doskonałą okazją do nawiązania kontaktów z liderami branży energetycznej i elektroenergetycznej, poznania nowości rynkowych oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych. Dopełnieniem ekspozycji będzie bogaty program wydarzeń towarzyszących (konferencje, seminaria, szkolenia) przygotowany we współpracy z partnerami branżowymi.

targi Energetics

Wstęp na targi dla przedstawicieli branży jest bezpłatny po rejestracji. Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej: www.energetics.targi.lublin.pl.

Godziny otwarcia:

17 listopada 2019 godz. 9.00 – 17.00

18 listopada 2019 godz. 9.00 – 17.00

Źródło: Targi Lublin

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę