Warsaw Industry Week przesunięte na przyszły rok

Warsaw Industry Week przesunięte na przyszły rok Warsaw Industry Week

Pandemia koronawirusa zbiera kolejne żniwo w branży targowej. Warsaw Industry Week będą kolejną imprezą branżową, która nie odbędzie się tym roku. Organizatorzy podali już przyszłoroczną datę targów.

Jak można przeczytać w komunikacie na stronie targów Warsaw Industry Week: „Z uwagi na znaczący wzrost zachorowań na koronawirusa, 17 października 2020 pojawiły się nowe obostrzenia nie tylko dla mieszkańców żółtych i czerwonych stref, ale również dla wielu branż prowadzących swoją działalność w oznaczonych powiatach i miastach. Dla nas, organizatorów Warsaw Industry Week, oznacza to zakaz przeprowadzenia targów oraz towarzyszących im wydarzeń w formule stacjonarnej. Biorąc pod uwagę zaawansowany etap przygotowań do wydarzenia, jest nam niezmiernie przykro przekazywać Państwu powyższą informację w przededniu spotkania branży przemysłowej w PTAK Warsaw Expo. Jednakże aktualna sytuacja epidemiologiczna nie pozostawiła wyboru, do zobaczenia za rok!”.

Decyzja ta oznacza, że piąta edycja targów Warsaw Industry Week odbędzie się w dniach 3-5 listopada 2021.

Źródło: Ptak Expo

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

Zobacz również

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę