Warsaw Industry Week przesunięte na przyszły rok

Warsaw Industry Week przesunięte na przyszły rok Warsaw Industry Week

Pandemia koronawirusa zbiera kolejne żniwo w branży targowej. Warsaw Industry Week będą kolejną imprezą branżową, która nie odbędzie się tym roku. Organizatorzy podali już przyszłoroczną datę targów.

Jak można przeczytać w komunikacie na stronie targów Warsaw Industry Week: „Z uwagi na znaczący wzrost zachorowań na koronawirusa, 17 października 2020 pojawiły się nowe obostrzenia nie tylko dla mieszkańców żółtych i czerwonych stref, ale również dla wielu branż prowadzących swoją działalność w oznaczonych powiatach i miastach. Dla nas, organizatorów Warsaw Industry Week, oznacza to zakaz przeprowadzenia targów oraz towarzyszących im wydarzeń w formule stacjonarnej. Biorąc pod uwagę zaawansowany etap przygotowań do wydarzenia, jest nam niezmiernie przykro przekazywać Państwu powyższą informację w przededniu spotkania branży przemysłowej w PTAK Warsaw Expo. Jednakże aktualna sytuacja epidemiologiczna nie pozostawiła wyboru, do zobaczenia za rok!”.

Decyzja ta oznacza, że piąta edycja targów Warsaw Industry Week odbędzie się w dniach 3-5 listopada 2021.

Źródło: Ptak Expo

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę