Warsztaty na temat przyszłości technologii czyszczenia

5sAutomate/IceTech
Reklama
Reklama

Już na początku roku będzie okazja do zapoznania się ze sposobami czyszczenia, które ułatwiają procesy produkcyjne, redukują przestoje i przyspieszają pracę. Firma IceTech wraz z 5sAUTOMATE znaleźli n metodę na rozwiązanie problemów.

Warsztaty odbędą się Bydgoskim Centrum Targowo – Wystawienniczym. Główną przesłanką jest wprowadzenie na rynek polskich przedsiębiorstw zajmujących się Przetwórstwem Tworzyw Sztucznych najnowszej, innowacyjnej metody czyszczenia form wtryskowych za pomocą lasera oraz pokazanie możliwości zautomatyzowania procesu czyszczenia dzięki robotom. Bezinwazyjne i chroniące środowisko metody czyszczenia to przyszłość polskich firm. 

Reklama

Spotkanie to będzie doskonałą okazją do poznania najnowszej, przyszłościowej technologii czyszczenia oraz da możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy organizatorami a uczestnikami spotkania, jak również wymiany doświadczeń między przedstawicielami firm uczestniczących w Warsztatach. Organizatorzy zaplanowali krótką część teoretyczną ale główny nacisk kładą na część praktyczną – dlatego zapraszają do zabrania ze sobą detali do przetestowania laserowej metody oczyszczania.

Szkolenia warsztatowe to efektywny sposób przekazywania wiedzy i umiejętności dzięki któremu przed uczestnikami otwierają się nowe horyzonty i możliwości rozwiązywania problemów produkcyjnych. Spotkanie to będzie doskonałą okazją do zapoznania się z tematem automatyzacji lasera, która w obecnych czasach wydaje się już niezbędna aby usprawnić procesy czyszczenia. Ponad to uczestnicy Warsztatów będą mogli pogłębić swoja wiedzę na temat czyszczenia suchym lodem, które wyśmienicie uzupełnia czyszczenie laserem jak również na temat powłok trudnościeralnych PVD, PACVD i CVD.

Adres wydarzenia: ul. Gdańska 187, Bydgoszcz.

Reklama

Termin: 16.01.2020 r. ,o godz. 09.45.

Wszystkie zainteresowane osoby proszone są o kontaktaktowanie się za pomocą e-maila: jola@icetech.pl lub tel. 783 438 351. Chęć udziału można zgłoszać do 2.01.2020 r.

Źródło: IceTech/5sAUTOMATE 

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama