Webinar: Jak pozyskać do 70% bezzwrotnej dotacji

Edoradca
Reklama
Reklama

9 września br. o godzinie 10:00 odbędzie się webinarium, podczas którego eksperci z firmy Edoradca podpowiedzą, jak otrzymać do 70% bezzwrotnej dotacji na inwestycje powyżej 2 milionów zł.

W związku z kończącą się w tym roku perspektywą dotacyjną jest jeszcze szansa na otrzymanie dofinansowania na zakup maszyn, linii technologicznych, budowy lub rozbudowy hali produkcyjnej. Budżet w tym konkursie jest ograniczony, dlatego prace nad wnioskiem powinny rozpocząć się do końca września. Pozyskane w tym roku bezzwrotne środki będzie można wykorzystać przez kolejne 3 lata. W trakcie wydarzenia omówione zostanie także, czym jest ulga badawczo-rozwojowa oraz jak dzięki niej zaoszczędzić na podatku w corocznym rozliczeniu CIT. Webinar poprowadzą Kamila Kwiatkowska i Dawid Piaskowski, którzy od ponad 10 lat pomagają w pozyskiwaniu dotacji dla swoich klientów. Przez ten czas udało im się pozyskać dofinansowanie w ramach takich konkursów jak: POIR, RPO, POIŚ, PROW, POPC, POPW, POIG. W ramach otrzymanych środków klienci mogli sfinansować: zakup lub budowę hal, wynagrodzenia dla kadry badawczej, budowę centrów badawczo rozwojowych, modernizację, zakup maszyn i linii technologicznych. Pomogli także w określaniu innowacyjności, ustalaniu zakresu i koordynacji dla ponad 600 projektów realizowanych w całej Polsce. 

>>Zarejestruj się na webinarium<<

Reklama

Źródło: Edoradca

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama