Webinar: urządzenia haptyczne w modelowaniu swobodnym

Webinar: urządzenia haptyczne w modelowaniu swobodnym Lenso

Webinar dotyczący teamtyki urządzeń haptycznych w modelowaniu swobodnym zostanie przeprowadzony 30 czerwca, a rozpocznie się o godz. 10.00. Spotkanie może stanowić okazję do pozyskania wielu przydatnych informacji.

Podczas 45-minutowego webinaru Lenso zaprezentuje oprogramowanie Geomagic Freeform Plus służące do modelowania złożonych, organicznych kształtów i użyje urządzenia haptycznego Touch X, które pozwala na odbieranie bodźców, a tym samym czucie przedmiotu podczas obróbki.

Webinar rozpocznie się od przybliżenia uczestnikom tego, czym są i jak działają urządzenia haptyczne. Następnie zostaną wskazane obszary, w których urządzenia te mogą znaleźć zastosowanie. Podczas spotkania online nie zabraknie też przedstawienia możliwości wspomnianego oprogramowania Geomagic Freeform Plus oraz pokazu modelowania, w ramach części praktycznej. Na dodatek przewidziano również sekcję pytań i odpowiedzi.

Źródło: Lenso

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę