Wiha na targach w Kolonii

Wiha
Reklama
Reklama

Podczas targów International Hardware Fair 2016 firma Wiha będzie promować najnowsze rozwiązania w zakresie narzędzi ręcznych.

Producent narzędzi ręcznych Wiha potwierdził swój udział w trakcie targów w Kolonii, które odbędą się 6-8 marca 2016 roku. To kolejny rok z rzędu, kiedy firma uczestniczy w tym wydarzeniu. W trakcie International Hardware Fair 2016 producent przedstawi przede wszystkim nowości produktowe zaprojektowane w oparciu o ergonomiczną koncepcję rozmiarów rękojeści wkrętaków i szczypiec. Ponadto Wiha zaprezentuje nowe strategie marketingowe w handlu, które mają pomóc w skuteczniejszym dotarciu do klienta.

Reklama

W dobie dynamicznych zmian w obrębie całej branży budowlanej, użytkownicy narzędzi z najróżniejszych gałęzi rzemieślniczych i przemysłowych muszą ciągle stawiać czoła nowym wyzwaniom, aby odnosić kolejne sukcesy i móc wykonywać swoją pracę w sposób profesjonalny. Ważnym czynnikiem wpływającym na jakość ich pracy jest w tym wypadku nie tylko wzrost efektywności, ale ochrona stanu zdrowia użytkowników narzędzi – podkreśla Iwona Bolt, marketing manager firmy Wiha.

Ponadto Wiha włożyła wiele wysiłku w stworzenie ergonomicznych narzędzi ręcznych, które zapobiegają schorzeniom i długotrwałym uszkodzeniom stawów, mięśni i ścięgien, a także typowym chorobom zawodowym, nękającym profesjonalistów od lat pracujących w branży budowlanej - dodaje.

Reklama

Odwiedzający targi zobaczą nie tylko szczypce Inomic oraz wkrętaki SoftFinish, SoftFinish electric, SoftFinish ESD i MicroFinish, ale również inne rozwiązania firmy Wiha.

Producent podkreśla, że działanie prozdrowotne narzędzi Wiha stwierdzone zostało po przeprowadzeniu licznych testów i badań przez niezależnych lekarzy i terapeutów. Zastosowanie koncepcji specjalnej rękojeści umożliwia użytkownikowi wygodną, długą i przede wszystkim pozbawioną bólu pracę, a specjalistyczne warsztaty, używające tych narzędzi w codziennych zadaniach, mają szansę zminimalizować czas nieobecności pracowników w pracy i tym samym zredukować związane z tym koszty.

Źródło: Wiha

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama