Wycinarki laserowe firmy BODOR z rabatami do 12%

Wycinarki laserowe firmy BODOR z rabatami do 12% inter-plast

Wycinarki laserowe firmy BODOR to zaawansowane technologicznie maszyny umożliwiające cięcie i wycinanie płaskich arkuszy blachy i elementów konstrukcyjnych.

Wycinarka laserowa do cięcia blach z automatyczną wymianą palet

Spełniają one wymagania większości gałęzi przemysłu w zakresie obróbki części. Dobór optymalnej konstrukcji nośnej zapewnia optymalne wymiary, uzupełnione wysoką żywotnością maszyny. Zastosowano ultranowoczesną optykę oraz technologię w celu poprawy wydajności cięcia. 

Obecnie maszyny do cięcia laserem znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle elektronicznym, metalurgicznym, produkcji akumulatorów, opakowań, solarnym, motoryzacyjnym i innych.

Wśród oferowanych przez firmę produktów w ramach rabatu znalazły się dwie wycinarki Bodor P3 6 kW. Z kolei w cenie wycinarki Bodor P3 12 kW znalazły się także kompresor i odciąg.

Właściwości techniczne serii P

  • Odporne na skręcanie i tłumiące drgania odlewane żeliwne łoże maszyny.
  • Laserowa głowica tnąca z funkcją automatycznej regulacji ostrości
  • Redukcja czasu przebicia dzięki inteligentnej technologii

 

Źródło: inter-plast

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest międzynarodową marką medialną należącą do holdingu Vogel Communications Group. W ramach marki MM Magazyn Przemysłowy wydawane jest czasopismo, prowadzony jest portal magazynprzemyslowy.pl oraz realizowana jest komunikacja (różnymi narzędziami marketingowymi) w przemysłowym sektorze B2B.

Tagi artykułu

MM Magazyn Przemysłowy 5-6/2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę